Vyberte možnost Stránka

Zdravé zvyky před spaním – Patří mezi ně i sklenka vína!

Zdravé zvyky před spaním – Patří mezi ně i sklenka vína!
Rate this post
!AdSense – before contentPracujete dlouho do noci a pak nemůžete usnout? Trápí vás nespavost? Často se budíte? Poradíme vám zdravé zvyky, které usnutí ulehčí a samotné spaní celkově zkvalitní.

Snažíte se každý den žít naplno a jinak než ten předchozí? Rutina nemusí být vždy na škodu, těmito pravidelnými rituály si zajistíte silnější zdraví, tvrdší spánek a tedy i více energie na další den plný vzrušujících zážitků.

Než se uložíte ke spánku, dejte si sklenku kvalitního vína. Pořekadlo, že víno zdraví tvrdí, není v tomto případě jen planým mluvením do větru. Pak už stačí jen vyčistit zuby, hupsnout do peřin a … popřát si se svou partnerkou dobrou noc!

 

Co si tedy neodpustit, než půjdete na kutě?

Víno CONDURANGO® si oblíbí každý milovník portského vína, kterému se tento nápoj velmi podobá. Tradiční receptura z roku 1897 je založená na použití jihoamerické popínavé liány Marsdenia Condurango, která roste na svazích And a Peru, ale také v Kolumbii a Ekvádoru.

Bylinné víno řeší obtíže s nadýmáním, nevolnostmi a problémovým zažíváním.

Proti únavě, stresu a vyčerpání můžete bojovat s pomocí dalšího bylinného nápoje. Tradiční železité víno MALTOFERROCHIN® se vyrábí dle 117 let nezměněného receptu a zraje v dubových sudech.

Nezapomenout na hygienu!

Dentální hygiena patří mezi dnes již běžný zdravý zvyk. Bylinná pasta s fluorem čistí zuby  a současně pečuje o zdraví dásní a celé sliznice úst. Léčivé a čistící účinky jsou dány obsahem 7 bylin. Pasta je zcela bez chemických pěnidel SLS, jenž jsou častou příčinou aftů. Je vhodná i při projevech paradentózy.

Spěte bez pocitu špinavých úst a bolesti dásní díky HERBADENT® bylinné zubní pastě.

Aby byl účinek zubní pasty zaručen, je třeba dodržovat nejen správný postup čištění. Klíčovým krokem je i nákup dobrého zubního kartáčku. HERBADENT® zubní kartáčky jsou výsledkem dlouholetého vývoje. Vysoce kvalitní a jemná vlákna DuPont® jsou vhodná pro každodenní čištění i velmi citlivých dásní. Zabraňují krvácení, vzniku zánětů nebo paradentóze.

Moderní kartáčky odstraní při správné technice čištění 100% zubního plaku z povrchu zubní skloviny a částečně odstraní i nečistoty z mezizubních prostorů. 

cisteni zubu

Začněte se zdravými zvyky s produkty Herbadent i vy!

  • Léčivé produkty Herbadent lze zakoupit v lékárnách nebo ve stomatologických ordinacích.
  • Nejvýhodnější nákup vás čeká přímo u výrobce na www.herbadent.cz nebo v kamenné prodejně v Praze 5.

Zjistěte více informací na Facebooku www.facebook.com/herbadent.lecive.byliny nebo na Instagramu instagram.com/Herbadent

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.