Vyberte možnost Stránka

Nechte na hlavě – Jak nosit snapback?

Nechte na hlavě – Jak nosit snapback?
Rate this post
!AdSense – before contentI v těch nejchladnějších končinách naší republiky sluníčko pěkně praží a všichni módy znalí tuší, že před ostrými slunečnímu paprsky i “nedotáhlým“ outfitem neochrání lépe nic jiného než stylová snapback s rovným kšiltem.

Zjistěte, jak tyto čepice nosit.

Jediné, co snese opravdový gentleman na hlavě je klobouk, ovšem běžný den, kdy si chce člověk sednou na pivo, zajezdit na longboardu nebo jen tak vyvalit u řeky a očumovat roštěnky vyžaduje trochu volnější outfit. Volnočasové oblečení lehce doplní a před úpalem perfektně ochrání snapback.

Tento módní trend, jenž vzešel ze sportovních hřišť a  ulice je už dávno k vidění na hlavách nejen fanoušků amerického fotbalu a zlatem ověnčených raperů. 

Pro módní outfit nejen v létě

V dnešní době si lze originální čepici s rovným kšiltem koupit v každém druhé obchodě. Jde o kousek, který se hodí k běžnému dennímu oblečení, ale ani v případě elegantnějšího outfitu není čepice k zahození. Stačí jen dobře kombinovat a ladit.

snapback-5

Na místě je pořízení hned několika modelů. Rozhodně využijete čokoládově hnědé nebo černé provedení. Modrou snapback doladíte snad každé oblečení a pestrobarevný, možná až trochu bláznivý kousek užijete na nespoutané letní párty a festivaly.

Snapback bude vaší společnicí na výletě, při nakupování i sportu. Během těch dvou měsíců tepla si tento styl zamilujete natolik, že ani po příchodu podzimu nebudete čepici odkládat.

snapback-6

Móda jen pro teenegery?

To je jako byste tvrdili, že zmrzlina je jen pro děti ze školky. Vymazlený model snapback se dá nosit po celý rok k různému oblečení, od vyloženě sportovního přes čistě streetové až po to formálnější. Stačí si jen dát pozor na barvy a materiály.

Momentálně ovšem neuškodí nakoupit čepice v neonovém provedení s divokým potiskem.K taktové výrazné čepici si už stačí vzít jen bílé triko, šortky a stylově odpovídající sneakers – výsledek bude jako od módního stylisty.

snapback-7

Je to na hlavu!

Podíváme-li se na pánské módní trendy, většina jich na praktickou stránku příliš nepohlíží. S tím bude souhlasit každý, kdo už si v kabince vyzkoušel skinny jeans. Snapbacks jsou ovšem trendovou výjimkou, která plní praktickou funkci (snadno kombinovatelná, nastavitelná) a také nějakou tu “parádu“ s ní člověk udělá.

Najděte si čepici, která vám bude vyhovovat a osvěžte tak svůj osobitý styl o něco nového a momentálně velmi módního. 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.