Vyberte možnost Stránka

3 luxusní letní koktejly z portského – Užívejte si osvěžující chuť i styl těchto drinků!

3 luxusní letní koktejly z portského – Užívejte si osvěžující chuť i styl těchto drinků!
Rate this post
!AdSense – before contentUž vám leze Mojito a Margarita krkem? Zkuste nové letní koktejly, které osvěží, naladí a ani co se vzhledu týče jen tak neomrzí.

Základem je použití kvalitního portského vína, osvěžujícího ovoce, toniku nebo sody.

Začněte míchat tyto nové letní drinky, které zaručeně nikdo nezná, všichni vám však po ochutnání dají palec nahoru, ženy možná i něco více.

Míchané koktejly z portského vína se hodí na zahradní párty, večer na terase i bláznivou zahradní koupačku na Adama a Evu.

Jdeme na to! Příprava stylového pití není vůbec tak složitá, jak se na první pohled zdá!

 

Six Grapes Strawberry swizzle

Budete potřebovat: 2 větší jahody, 1,5 cl cukrového sirupu, 1 cl fresh lemon, 5 cl Graham’s Six Grapes, střik sody

Jahody rozmačkáte s cukrovým sirupem, přidáte fresh lemon, Graham’s Six Grapes a zastříknete sodou. Podávejte na ledové tříšti, s mátou a pro skvělé propojení chutí můžete doplnit čokoládovou pralinkou.

jahody

Water Melon swizzle

Budete potřebovat: vodní meloun, 1,5 cl cukrového sirupu, 5 cl Graham’s Fine White, střik sody

Meloun s cukrovým sirupem rozdrtíte, přilijete Graham’s Fine White a zastříknete sodou. Zdobíte kouskem vodního melounu a podáváte na ledové tříšti. Velmi osvěžující letní drink pro horké dny.

meloun

Port Tonic

Budete potřebovat: 6 cl Graham’s Fine White, Thomas Henry Tonic

Sklenici na bílé víno naplňte ledem, vlijte Graham’s Fine White a dolijte vychlazeným tonikem Thomas Henry. Ozdobte pomerančovou kůrou a jednoduchý, svěží a velmi příjemný letní drink je na světě.

tonic

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.