Vyberte možnost Stránka

Podzimní sendvič, který uspokojí vaše chlapské chutě!

Podzimní sendvič, který uspokojí vaše chlapské chutě!
Rate this post
!AdSense – before contentJste hladoví? Tenhle sendvič vás uspokojí!

Jídlo, které splní všechny vaše očekávání! Podzimní sendvič posouvá klasickou chuť na výjimečný zážitek! Chcete vědět, jak si ho připravit?

Sendvič se slaninou, vejcem, karamelizovanou cibulkou a jablkem

Budete potřebovat: 4 plátky slaniny, 1 cibuli, 1 menší jablko, 2 lžičky hnědého cukru, 2 vejce, sůl a čerstvě mletý černý pepř, 4 plátky toastového chleba, 4 plátky sýru čedar, máslo

Rychle, jednoduše, chutně!

1. Na pánvi osmažte plátky slaniny dokřupava. Poté dejte stranou.

2. Ve stejné pánvi rozpusťte trochu másla, přihoďte na jemno nakrájenou cibulku, na tenké plátky nakrájené jablko a hnědý cukr. Smažte po dobu 10 minut, cibulka by měla zhnědnout a zkaramelizovat. Dejte stranou.

3. V té samé pánvi připravte vejce na způsob volského oka. Osolte a opepřete. Dejte stranou.

4. Toustový chléb nechte na suché pánvi opéct do lehkého zhnědnutí. Dejte stranou a potřete máslem.

5. Vrstvěte plátek toastového chleba, vejce, plátek sýra, 2 plátky slaniny, lžíci karamelizované cibulky a jablka, další plátek sýra, toastový chléb.

Přejeme dobrou chuť!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.