Vyberte možnost Stránka

Co si myslíte o tom, když jsou děcka stylovější než většina dospělých?

Co si myslíte o tom, když jsou děcka stylovější než většina dospělých?
Rate this post
!AdSense – before contentHledáte inspiraci pro dnešní outfit? I kdybyste se přetrhli a vyladili svůj vzhled k naprosté dokonalosti, stejně vás tyto děcka strčí do kapsy.

Nenechte si ujít nejstylovější kluky současné doby. 

Asi nejvíce známým malým modelem a stylovým děckem současně je Alonso Mateo Valdes, kterého si rodiče přetvořili k obrazu svému. Stylový je v každé situaci, na lavičce v parku, na gauči doma i na výletě se svojí stejně stylovou mamičkou.

Ono je to totiž právě o těch rodičích, takhle malé dítě z toho vážně rozum nemá. Jediné co vidí, je to, že se značkovým vohozem si ho lidí více všímají a věnují mu více pozornosti. Ovšem jiní životní hodnoty nejsou.

Ono pěkně se oblékat je jedna věc, ale neměly by děti zůstat dětmi s upatlanou tváří, špinavýma rukama a bezstarostným úsměvem na tváři? 

Malé holčičky jsme do naší fotogalerie vůbec nedávali, protože to už by bylo vážně až moc perverzní. Co si myslíte o stylových děckách vy?

alonso

Alonso Mateo Valdes s mámou na výletě. Už její výběr “outdoor“ bot vypovídá mnohé!

stylovejsi-1

stylovejsi-2

stylovejsi-3

stylovejsi-4

stylovejsi-6

stylovejsi-7

stylovejsi-9

stylovejsi-10

stylovejsi-11

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.