Vyberte možnost Stránka

Pusťte si ČT1 online na notebooku či telefonu

Pusťte si ČT1 online na notebooku či telefonu

Klasická televize už pomalu ztrácí smysl. Chytré televize se rozmáhají, jelikož umí přehrávat pořady i zpětně, kromě toho si na nich můžete pouštět filmy či videa přes internet. A když chytrou televizi nemáte? Nemusíte ji pořizovat, většina programů se dá sledovat pohodlně online z počítače, tabletu, telefonu nebo jiného zařízení.

Výjimkou není ani ČT1. Jednička je jednou z prvních českých televizí a také jako jedna z prvních roku 1975 začala vysílat barevně. Mezi veřejností je oblíbená zejména proto, že nevysílá tolik reklam. Funguje totiž jako veřejná služba, nejde o komerční televizi, která by financovala svůj provoz z reklam.

Pusťte si ČT1 online

ČT1 se na rozdíl od komerčních televizí hodně věnuje i dokumentární práci a na podzim si pro nás připravila například Český žurnál představující zajímavé události netradičně, svědectví o životě v Ugandě či debatu o globálním oteplování ve snímku Čeští vědci v tající Antarktidě.

Chcete tohle všechno vidět? Tak si pusťte televizi, nebo zapněte počítač a najděte ČT1 vysílání online. Vybrané pořady jsou vysílány přes internet živě zcela zdarma. Už vás tedy nemusí trápit, že jste zrovna na cestách, ČT1 si pustíte třeba i v autobuse, stačí mít Wi-Fi. Zároveň se doma nemusíte hádat, co si dnes pustíte. Když se bude chtít zbytek rodiny dívat na něco jiného, pustíte si počítač a najdete vysílání ČT1 online.

Využijte také archiv ČT1

Nestihli jste další díl svého oblíbeného seriálu? Nic se neděje, protože online si můžete pustit i archiv ČT1. V archivu objevíte pořady až 10 dní zpětně a pustíte si je prostě tehdy, až na ně budete mít čas. Nemusíte ale pátrat nikam daleko do minulosti, zpětně se dají pustit i dnešní pořady, tedy aspoň ty, jež už doběhly.

Archiv vám dává spoustu dalších možností, když zrovna v televizi nepoběží nic, co by se vám líbilo, prostě se podíváte, jestli by vás nezaujalo něco v uplynulém týdnu. Na závěr je třeba dodat, že online lze samozřejmě sledovat i jiné programy než „jedničku“. Více jich objevíte na Spustit.cz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!
Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.