Vyberte možnost Stránka

Futuristický rotoped – Ciclotte – věci které chceme

Futuristický rotoped – Ciclotte – věci které chceme
Rate this post
!AdSense – before contentCiclotte je luxusní trenažerové kolo, je to nejpřitažlivější rotoped, který jste kdy viděli a je zaručené, že všichni Vaši přátelé se budou ptát s otevřenou pusou: „Co to sakra je?“ Jedná se o zařízení na cvičení, které je velice elegantní, má inovativní design, který ohromí každého. Ideální pro někoho, kdo rád cvičí doma raději než v nějaké posilovně.

Celý tento stroj sestrojil návrhář Roberto Cavalli, který vytvořil celou sportovní řadu Ciclottes s myšlenkou, že toto kolo není jenom nástroj, ale také krásný designový objekt. Ciclotte má moderní ergonomický design a jeho uživatelé jsou schopni intenzivně trénovat i na závody.

Vybavení: nastavitelná uhlíková řidítka, dotykový display, 12 úrovní převodů, hmotnost 55 kg – kolo je tvořeno z oceli a karbonového rámu, sedlo můžete dát do 4 různých poloh.

Rotoped

 

 

Až vás omrzí jízda na rotopedu v domácím prostředí, vyjeďte si do přírody na běžném kole. Jízdní kola se dnes vyrábějí opravdu kvalitní a tak si užijete jízdu podzimní krajinou.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.