Vyberte stránku

Futuristický rotoped – Ciclotte – věci které chceme

Futuristický rotoped – Ciclotte – věci které chceme
Hodnocení
!AdSense – before contentCiclotte je luxusní trenažerové kolo, je to nejpřitažlivější rotoped, který jste kdy viděli a je zaručené, že všichni Vaši přátelé se budou ptát s otevřenou pusou: “Co to sakra je?” Jedná se o zařízení na cvičení, které je velice elegantní, má inovativní design, který ohromí každého. Ideální pro někoho, kdo rád cvičí doma raději než v nějaké posilovně.

Celý tento stroj sestrojil návrhář Roberto Cavalli, který vytvořil celou sportovní řadu Ciclottes s myšlenkou, že toto kolo není jenom nástroj, ale také krásný designový objekt. Ciclotte má moderní ergonomický design a jeho uživatelé jsou schopni intenzivně trénovat i na závody.

Vybavení: nastavitelná uhlíková řidítka, dotykový display, 12 úrovní převodů, hmotnost 55 kg – kolo je tvořeno z oceli a karbonového rámu, sedlo můžete dát do 4 různých poloh.

Rotoped

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!