Vyberte možnost Stránka

Kvalitní erekce pro váš spokojený sexuální život

Kvalitní erekce pro váš spokojený sexuální život
Rate this post

 

Velmi mnoho mužů si přeje, aby mohlo opět provozovat spokojený a radostný sexuální život. Je mezi námi totiž spousta mladých, starších, ale i pánů v nejlepších letech, kteří se sexu zcela zdráhají, protože mají problém s erektilní dysfunkcí. Poruchou erekce může trpět kdokoli a kdykoli. Proč tomu tak je? Důvodů je vícero.

Proč máme erektilní dysfunkci?

Spousta mužů erektilní dysfunkce nepřekvapí, zvláště, pokud žijí přehnaně stresový život, stali se alkoholiky, nebo jsou třeba nemocní. Jsou ale i takoví, kteří žijí relativně zdravě, přesto je tato nemilá zkušenost potká.

Příčiny erektilní dysfunkce jsou zmiňovaný alkohol, kouření, stres, únava, týdny bez odpočinku, nedostatek pohybu (měli byste se jít občas projít, či vytáhnout jízdní kolo). Abyste byli co nejdříve v pořádku, je důležité začít zdravě jíst, zařadit do jídelníčku semínka, ořechy, také zdravé libové maso, ryby, kvalitní oleje, ovoce, zeleninu… Existují i speciální cviky, které najdete na internetu, jež vám pomohou svalstvo v této oblasti zpevnit. Zapomínat nesmíme ani na dostatek spánku, aby tělo stihlo načerpat nové síly a regenerovat se. Samozřejmě, příčinou může být i nemoc, jejímž hlavním nebo vedlejším příznakem je tato dysfunkce. Ale jste-li relativně zdraví, může vám pomoc úprava životního stylu i volně dostupné preparáty na erekci.

Bez nutnosti návštěvy lékaře

Jestliže se cítíte dobře, nic vás nebolí, není nutné hned chodit k lékaři, čemuž se také mnoho mužů vyhýbá. Jsou k dostání produkty na podporu erekce, sexuálního libida a podobně, u nichž není potřeba mít lékařský předpis, a přitom pomáhají. Jedním takovým je Merilix. Vybrat si můžete ze dvou variant, jedna se používá před pohlavním stykem, druhá slouží k dlouhodobému užívání pro seniory, kteří chtějí o své sexuální zdraví i prostatu dlouhodobě pečovat.

Buďte ale ostražití, jsou i produkty, které byste rozhodně užívat neměli. Tak třeba produkt Kamagra. Původně měl sloužit jen k léčbě hypertenze, ale při užívání pacienti pozorovali, že pomáhá i při erektilní dysfunkci. U nás je prodej tohoto léku ilegální, na trhu jsou jeho padělky, které mohou být nebezpečné.

Řešte erektilní dysfunkci co nejdříve, než zanechá šrámy na vaší duši nebo vztazích. Vyzkoušejte zdravější život, odpočívejte, zajeďte si na týden s milou na dovolenou, užívejte bezpečné produkty na podporu erekce, a v případě, že nepozorujete zlepšení, navštivte lékaře.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!