Vyberte možnost Stránka

Nechce polykat? Přesvědčte ji!

Nechce polykat? Přesvědčte ji!
Rate this post

Ženy obecně v lásce mužské sperma nemají. Poradíme vám, jak jí přesvědčit k jeho polykání!

Chcete vidět, jak vaše nejcennější tekutina mizí v jejích ústech? Nejeden muž touží po tom, aby ženy s chutí polykaly jeho sperma. Pokud je to i váš případ, pak vám poradíme pár tipů, jak přesvědčit ženu k polykání!

Obsah článku

Proč by měla polykat?

Není nutné nátlaku, stačí si připravit logické argumenty, na které uslyší každá žena! Na otázku ‘’Proč?’’ můžete odpovědět hned několika rozumnými důvody!

1. Konec stárnutí

I když je chuť spermatu hořká a vzhled také k ochutnání příliš neláká, jeho obsah je pro zdraví a krásu vysoce ceněný! To alespoň zjistili vědci Newyorské státní univerzity. Výzkum prokázal, že sperma obsahuje látku zvanou spermidin, která účinně bojuje proti stárnutí buněk.

Pokud tedy máte v posteli zrovna ženu, která už řeší vrásky, nezapomeňte tento argument vytáhnout!

2. Psychická pohoda

Stejná studie také ukázala, že sperma dále obsahuje melanin a serotonin, což jsou látky, které pozitivně působí na psychickou pohodu.

V případě, že má vaše partnerka stres v práci nebo zrovna skládá důležitou zkoušku ve škole, nabídněte jí psychické uklidnění v podobě vašeho spermatu. 🙂

3. Zdraví

Bláhodárné účinky má sperma také na celkové zdraví ženy. Obsahuje totiž hned několik vitamínů a dalších cenných látek (vápník, zinek, bílkoviny, kreatin, vitamín C, sodík a také stopové množství zlata!

Je-li tedy vaše milenka stále nemocná, pak určitě zmiňte, že sperma funguje jako prevence před chřipkou. Zmínění se o stopovém množství zlata ve spermatu, může zabrat na zlatokopku.

Zaměřte se na chuť!

Staňte se ‘’barmanem svého nápoje’’ a vykouzlete neodolatelnou chuť! Tím, že do svého jídelníčku zařadíte ovoce, získá vaše sperma sladkou chuť, které neodolá žádná!

Co jíst a co ne?

12 – 24 hodin před ejakulací si dejte banán, mango, papáju, jahody, jablko, meloun nebo třeba ananas a vaše sperma bude sladké jako med. V případě, že si vaše partnerky stěžují na hořkost, nezapomeňte si dát hroznové víno.

Naopak se vyhněte cigaretám, alkoholu, chřestu, květáku, červenému masu, rybám, mléku, zelí. Všechny tyto potraviny a látky zvýrazňují slanost, hořkost a celkovou pachuť.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!