Vyberte možnost Stránka

Čínské broskve oblečené v kalhotkách vypadají jako sexy zadky!

Čínské broskve oblečené v kalhotkách vypadají jako sexy zadky!
Rate this post
!AdSense – before contentKdyž nevíš, jak zvýšit prodej ovoce, obleč ho do miniaturního spodního prádla! Tak tímto heslem se začali řídit čínští prodejci ovoce.

Někteří čínští prodejci ovoce se rozhodli zvýšit své prodeje tím, že broskve oblečou do miniaturních sexy kalhotek.  Jedná se o zcela novou úroveň kreativity v prodeji ovoce.

Za jedno balení sexy broskviček zákazníci zaplatí 498 juanů (cca 1 600 Kč).

Zdroj: kotaku.com

broskev-1

broskev-2

broskev-3

broskev-4

broskev-5

 

Do které broskvičky se chcete zakousnout vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.