Vyberte možnost Stránka

Orální sex – Lízání aneb jak jí to udělat pusou

Orální sex – Lízání aneb jak jí to udělat pusou
4.7/5 - (3 votes)

Otázka zní: Jak jí to udělat pusou? Muži mají své osvědčené techniky, ale ne vše je dobrý nápad. Přečtěte si, co by měli muži při orálním sexu dělat a na co by měli rychle zapomenout!

Orální sex není pro chlapy nijak zvláště příjemný. Málokterý muž to dělá rád a ještě s oblibou. Většinou se muži skloní do klína v případě vztahu. Těžko říci, zda se jim líže lépe s vědomím, že jde o jejich partnerku a ne zcela cizí holku z baru. Ať už je to jak chce, orální sex sebou přináší jistá pravidla, která by měl každý chlap znát.

Obsah článku

Ta pravá poloha!

Asi nejznámější polohou, která souvisí s orálním sexem 69, ale jen málo žen má tuto polohu skutečně rádo. Proto si jí před lízáním neštelujte do polohy jiné. Nejlepším řešením je, když ona leží na zádech a nohy má roztažené a pokrčené. Možností je také to, že si o vás opře nohy, pak máte její poštěváček přímo před nosem.

Tip: Pokud chcete vaši techniku dovést k dokonalosti, přečtěte si podrobný návod jak lízat vagínu. Dozvíte se, jaké polohy jsou na orál nejvhodnější, co dělat s jazykem, i kdy a jak zapojit prsty.

Lízat něžně, ale vášnivě.

Rytmus a intenzita samotného lízání jsou velmi důležité. Žádná holka nemá ráda, když ji chlap až bolestivě napichuje jazykem. Používejte celou plochu jazyka a jemně jeho špičku. Při lízání by jsme měl mít jazyk vlhký, suchým jazykem orgasmu nedosáhnete!

Netahat, nekousat, nefoukat!

Ani vám by nebylo příjemné okusování penisu nebo varlat. Stejně tak to mají i ženy. Tahání za pysky nebo kousání do poštěváčku tedy nepřipadá v úvahu! Ani foukání nepřináší nějaké vzrušující zážitky. Přiblížit to lze na příkladu foukání do ucha.

Ticho

Pokud nedokážete vydávat nějaké to spokojené mručení označující spokojení a vzrušení, pak alespoň zapněte hudbu. Nic neprotáhne orgasmus ženy tak, jako její přemýšlení nad tím, proč jste proboha tak potichu.

Pokud vaše partnerka touží, abyste si pohrál s jejím poštěváčkem, ale vy si takto nechcete hrát,může vám pomoci hračka womanizér, který se během pár chvil postará o vytoužený orgasmus. Do dírky zasouvat dlaní nahoru.

Pouze a jen poštěváček?

Pokud nechcete jazykem ochutnávat její ‘’štávičku’’, pak je jasné, že se budete zdržovat nejvíce právě u poštěváčku, ale to přece není jediné místo jejího těla. Podkolenní jamky, stehna, palce u nohou, prsa atd., to jsou všechno místa, která můžete při orálu do hry zapojit také.

Jedna dírka, dvě dírky…

Ano, řeč je o análu. Zkuste a uvidíte, jestli jí to bude příjemné.

Smysly

Komentování chutě a vůně není na místě! Dovoleno pouze v případě, že by vám moc chutnala a voněla!

Odpočinek

Při únavě jazyka můžete lízaní na chvíli nechat být a začít jí sát. Kromě toho lze zapojit i své prsty. Do dírky zasouvat dlaní nahoru.

Baví vás orální sex? A co takhle při lízání zapojit nějaký ten vibrátor?

Luxusní vibrátory Růžový slon

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!