Vyberte možnost Stránka

Nová Škoda Superb slibuje bohatou výbavu již v základu. Na co se můžete těšit?

Nová Škoda Superb slibuje bohatou výbavu již v základu. Na co se můžete těšit?
5/5 - (2 votes)

Okamžik, na který se těšili (nejen) skalní příznivci značky. V českém konfigurátoru se konečně usadila čtvrtá generace vlajkové lodi Škody a její výbava nevypadá věru zle. Již samotný základ garantuje slušnou dávku komfortu. Ještě více ho však doručí v případě dalšího vylepšování.

Pokud máte hlouběji do kapsy (neberte doslova) a nehodláte za nové auto utratit více, než je nezbytně nutné, pravděpodobně se zaseknete hned u první varianty. Cena startovací výbavy Selection (nahrazuje stupeň Style) činí 1 060 000 Kč a zahrnuje základní modrý lak, sedmnáctipalcová kola v designu Mintaka, sedmistupňový automat a dvoulitrové TDI o výkonu 110 kW. Podotýkáme, že se jedná o karosářskou variantu Combi s látkovým čalouněním v interiéru.

Nedílnou součástí základní výbavy jsou také tempomat, třízónová klimatizace, parkovací kamera, světelný a dešťový senzor a vyhřívání předních sedadel. Samozřejmostí je infotainment s navigací (13palcový systém) a potěší i masážní funkce předních sedadel.

Pokud vás základ neuspokojí a vysypete z prasátka pár desítek tisíc k dobru, můžete si připlatit za metalízu (19 000 Kč) či jiný design a velikost kol. Za jiné než základní sedmnáctky dáte 3 300 Kč, devatenáctky vás vyjdou na 29 500 Kč.

Suma sumárum vás naftový kombík vyjde třeba i na 1,1 milionu, tedy na částku, kterou většinová populace nevnímá zrovna jako pakatel. Ale pokud si rádi dopřáváte patřičný komfort, můžete cenu za základní variantu Superbu vyšponovat ještě o něco výše. Stačí si v konfigurátoru naklikat další položky: třeba tažné zařízení za 25 000 Kč, audiosystém Canton za 13 000 Kč, panoramatické střešní okno za 40 000 Kč, nezávislé topení za 32 900 Kč – anebo příplatkový kožený interiér (v hnědé a koňakové) za 110 000 Kč.

No a pro ty, kteří se spokojí s cenově dostupnější předváděčkou, jsou ideálním řešením skladové vozy Škoda. Autorizovaný prodejce Auto-Poly má velmi slušnou nabídku.

Zdroj: skoda-storyboard.com

O autorovi

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.