Vyberte možnost Stránka

Jak si zařídit pánský pokoj?

Jak si zařídit pánský pokoj?
Rate this post
!AdSense – before content



Pánský pokoj je azyl pro každého moderního muže, v němž lze osamotě nebo s přáteli bez rušení sledovat sportovní přenosy, vystavit si svou sbírku láhví od whisky či jen odpočívat. Záleží jen na majiteli pokoje, zda bude vybavení ve stylu hi-tech, či britském klubovém stylu.

Těch možností je nepřeberně! Který zvolíte vy?

Aby splňoval pánský pokoj všechny náležitosti pánského pokoje, je třeba se zaměřit hned na několik věcí, tím prvním je umístění. Pokoj si zařiďte ideálně v podkroví, suterénu i zahradním domku, když to jinak nepůjde! Hlavní je být co nejdál od běžného provozu domácnosti, tedy od působení partnerky a popřípadě i dětí.

Jedině tak budete mít klid, jedině tak si užijete relaxování nebo sledování zápasu bez hučení vysavače, křiku hrajících i zlobících potomků.

Jak si zařídit pánský pokoj? Bez těchto věcí se neobejdete!

Stojíte před prázdným prostorem a nemůžete uvěřit, že tenhle odlehlý kout je vážně jen váš! Konečně se nebudete muset vyhýbat jejímu oblečení ani pískajícím, hrajícím a věčně řvoucím hračkám, konečně budete máte to své hnízdo, kde vaše dávno zapomenuté zvyky a koníčky mohou opět obživnout.

Jak tedy to SVÉ místo, ten SVŮJ pánský pokoj zařídit?

pansky-pokoj-1

Nejdříve si pořiďte pohodlné křeslo, lehátko nebo sedací soupravu. Odpočinek je totiž to hlavní, po čem unavený chlap touží. Ať už lenoška či křeslo, vyberte si luxus, který vyhovuje jen vám! Žádné podřizování se, co se materiálu nebo barvy týče. Chcete kůži? Máte jí mít! Toužíte po masivní černé pohovce? Jděte do ní!

Pamatujte, váš pánský pokoj nemusí být plný nepotřebných sarapatiček! Namísto dekorativních blbostí, si pořiďte jednu praktickou. Karafa na vodu či víno splní designovou i praktickou funkci.

Do základní výbavy samozřejmě patří i barová skřínka (barový pult je také možností), menší lednička na nápoje, kávovar. Další vybavení prostoru pak záleží na vašich zájmech, vaší osobnosti. Čtenář využije knihovnu, workoholic velký pracovní stůl, na němž lze bez obav lepit modely, opravit staré rádio, leštit sbírku hodinek či zařazovat známky do alb.

pansky-pokoj-2

Relaxovat je možné s domácím kinem, zvukovou aparaturou nebo při posilování s činkami. Sběratel si zase rád užije své chvíle volna pohledem do vitrín na historické skleněné svícny.

Své věci je třeba mít kam dát, uložit, pověsit. Háčky, police, skřínky jsou nutností. 

Váš prostor nemusí být ani strohým, ani konzervativním. Aktuální interiérovou novinkou jsou originální tapety (s vaším navrženým vzorem), které dodají šmrnc.

Už víte v jakém stylu bude vybavení vašeho pokoje? 

!AdSense – after content



O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!






Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.