Vyberte možnost Stránka

Nábytek pro pravé chlapy

Nábytek pro pravé chlapy
Rate this post
!AdSense – before contentKdyž dojde na zařízení interiéru, mají většinou hlavní slovo ženy. Ony tak nějak lépe rozumí tomu, co se k čemu hodí, co je praktické a užitečné. Ale opravdu chcete mít v obýváku růžové polštářky na sedačce a chlupatý kobereček?

Co kdybyste prosadili něco mužnějšího? Jdeme se podívat na nábytek pro chlapy!

Jen tak pro pořádek bychom chtěli zdůraznit, že neznáme žádný obchod, kde by prodávali vyloženě nábytek pro muže. Sedačky do obývacího pokoje se nedělí na mužské a ženské. Celé je to o tom, jak vyberete styl a barvy.

Nábytek pro chlapy musí podtrhnout mužnost, nesmí být jemný, sladký a nepraktický.

My chlapi jsme přece pragmatici!

Vybarvěte se

Hlavním prostředkem, kterým se dá dosáhnout „mužského“ prostředí v interiéru, jsou barvy. Zapomeňte na růžovou, oranžovou, limetkovou nebo nedej bože lila (to je světlý odstín fialové). Pro chlapy je tady černá, tmavě modrá, různé odstíny šedé. A kombinujte to s bílou, tou nikdy nic nezkazíte, navíc přidá na eleganci. Rozhodně nemůžete nechat celý pokoj černý, vždy to chce aspoň jednu kontrastní barvu.

bydleni-muze-03

Materiálem ukažte luxus

Za „pánský“ materiál by se dala v nábytku považovat především kůže. Taková kožená sedačka působí majestátně. Dál volte klasické dřevo, trendy jsou materiály s lesklou úpravou. Ale pozor, tady počítejte s tím, že je bude nutné častěji umývat.

Klasicky mužské prvky

V obývacím pokoji by se za ně dal rozhodně považovat krb, o plápolající oheň by se měl starat muž. Taky byste si do obýváku mohli pořídit své velké křeslo, abyste ukázali, kdo je tady pánem domu. A nesmí chybět velká televize na stěně, s jejímž ovladačem si drahá polovička nebude rozumět. Aspoň vám nebude přepínat fotbal.

bydleni-muze-02

Nebojte se prosadit svůj názor, můžete se doma dohodnout, že podle vás se zařídí obývák, podle manželky zase ložnice. Bude to fér. Kromě toho – vsaďte se, že se jí nakonec interiér dle vašeho vkusu bude taky líbit. Tmavé barvy působí luxusně až uhrančivě. Mrkněte sami na fotky na Facebooku JENA-nábytek. Mají tam kategorii nábytku pro muže a ty tmavé místnosti vypadají fantasticky.

Nechte se inspirovat.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.