Vyberte možnost Stránka

Investujte hlavně do sebe! Kde jinde nabrat nové síly než ve vlastním wellness centru?

Investujte hlavně do sebe! Kde jinde nabrat nové síly než ve vlastním wellness centru?
Rate this post
!AdSense – before contentRozhodli jste se, že se budete řídit mottem: “Investujte do sebe a bohatě se vám to vrátí!“. Začít můžete třeba novou vířivkou!

Jak by vlastně taková investice do sebe sama měla vypadat? No, uvažujete-li zdravým selským rozumem, musíte jednoznačně dojít k tomu, že tou největší investicí je péče o své vlastní zdraví. Protože, když není chlap fit a plný síly, těžko se mu může dařit i v dalších oblastech života.

Peče o své zdraví zní náročně, ale je to v podstatě velmi jednoduché a pohodlné zároveň. 

Vířivky přestavují ten nejlepší způsob, jak své zdraví upevnit a zároveň si užít trochu toho relaxu po náročném dni v práci. Voda plná bublinek odbourá stres, zlepší krevní oběh a uvolní ztuhlé svalstvo i kloubní systém.

Výhody a blahodárné účinky vířivky na (mé) tělo

Osobně neznám nikoho, komu by teplá vodní masáž nedělala dobře. Sám ji často vyhledávám a užívám si tak všech těch blahodárných účinků, které mi mé soukromé wellness přináší. Nejradši mám klasickou hydromasáž! Tu si dopřávám po dlouhém sezení v kanclíku. Má partnerka si zase oblíbila aromaterapii spolu s chromoterapií, což má být léčba barevnými paprsky, já ovšem beru barevné podvodní reflektory ve vířivce jen jako příjemný efekt na dotvoření atmosféry.

virivky-muzskystyl-2

Chcete si užívat ve vířivé vaně jako já? Mrkněte se na možnosti domácího wellness u firmy Albixon a.s.

virivky-wellness-pro-doma

Neumíte masírovat? Nevadí, vaše ruce na jejích zádech plně nahradí masážní trysky nové vířivky. Foto: Albixon.cz

Pro ty, kteří hledají eleganci a luxusní styl

Když už máte vířivou vanu domů pořizovat, tak ať to stojí za to?! V tom případě nemohu jinak, než doporučit značku Jacuzzi, která je špičkou, co se moderního designu, inovativního pojetí a výbavy týká. Vybrat si můžete ze tří modelových řad, které se zcela logicky liší především vnější úpravou, rozsahem výbavy a cenou.

Základ většiny Jacuzzi vířivek tvoří několikavrstvá akrylátová vana s hydromasážemi, inteligentním ohřevem vody, cirkulačním systémem. Ujíždíte-li si na viditelném luxusu, pak samozřejmě nemůžete opomenout osvětlení. Za velké pro považuji termokryt, který umožňuje příjemné koupání venku i zimě.

virivka-albixon

Spojení dřeviny, jemnosti barevného provedení vany a výkonných trysek si zamilujete na první pohled. Foto: Vířivka JACUZZI – City Spa Albixon.cz

virivky-muzskystyl-1

A čím že se dá domácí wellness ještě doplnit? Co takhle posílit imunitu pomocí sauny? Foto: Albixon.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.