Vyberte možnost Stránka

Čeká vaši firmu stěhování? Jděte na to chytře

Čeká vaši firmu stěhování? Jděte na to chytře
Rate this post

Doposud většina firem a společností řešila stěhování svých kanceláří, skladů a archivů z větší části pomocí svých zaměstnanců. Koneckonců plán, že si každý přestěhuje své pracovní místo, případně se postará o to, aby svěřený úsek pracoviště či oddělení dorazily na nové působiště v celku a bez větších ztrát a poškození dává smysl. Tento způsob ovšem má svá úskalí. Proč se v dnešní době vyplatí nechat i stěhování firem na profesionálních stěhovácích?

Obsah článku

Nejen byty, domy a těžká břemena

Stěhovat těžký nábytek, kompletně celý dům nebo byt ve vyšším patře totiž rozhodně není sranda jako ve filmu, a to ani s partou hodně dobrých přátel. A pokud není zábava stěhování vlastního domova, co takové stěhování pracoviště? Mnoho firem pojímalo stěhování jako takový malý firemní teambuilding. Míru nadšení všech zaměstnanců si asi lze velmi snadno představit, hlavně pak přihlédneme-li k faktu, že se až na výjimky jednalo o celovíkendové akce. Co kdybychom vám ale řekli, že to jde rychleji, snadněji a hlavně levněji?

Práce pro profesionály

Zapomeňte na zpruzené a na dalších několik dní unavené zaměstnance. Tak jako svěřujeme stěhování svých domovů do rukou profesionálů, lze je pověřit i přestěhováním kanceláří i skladů. Profesionální stěhovací firmy už běžně nabízejí také službu stěhování firem. Co to všechno zahrnuje? Zdaleka ne pouze nábytek. Profi stěhovací firma si poradí s kompletním přesunem kancelářského vybavení, elektroniky i dokumentů. Součástí služeb může být i zajištění veškerého potřebného obalového materiálu a příprava nábytku, počítačů, ale třeba i milovaného firemního kávovaru na bezpečný a šetrný převoz do nového pracoviště.

Jedna rychlá akce klidně za plného provozu

Jste smíření s tím, že stěhování firmy bude v lepším případě akce na několik dní a nelze jej provést jindy než o víkendu? Tak to vás vyvedeme z obrovského omylu! Profesionální stěhovací firma dokáže přestěhovat klidně i středně velkou firmu za plného provozu, ve všední den a dokonce i jen za několik hodin. Velkou roli v tom hraje rozhodně dobrý stěhovací plán, kvalitní příprava a moře zkušeností z praxe, díky kterým lze předejít nepříjemným komplikacím, logistickým problémům i výraznému zdržení celého procesu.

A co cena?

Stěhování firem s profesionální stěhovací firmou nemusí vyjít na velké peníze. A to zejména pak díky dobrému plánu přesunu, zkušenostem, profesionálnímu vybavení včetně velkých přepravních aut, rychlosti pracovního nasazení stěhováků i konkurenci stěhovacích firem. Zejména pak v porovnání s tím, kolik byste zaplatili svým zaměstnancům za přesčasy za víkendové stěhování. Neváhejte tedy a zvolte moderní, rychlé a úsporné řešení nejen z hlediska financí, ale i energie a sil svých zaměstnanců.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.