Vyberte možnost Stránka

Nakupte nemovitosti v dražbě za dobré ceny

Nakupte nemovitosti v dražbě za dobré ceny
Rate this post

Situace na trhu s nemovitostmi je v současné době šílená. Ceny vystoupaly tak vysoko, že je pro běžného člověka opravdu těžké pořídit si vlastní bydlení. Existují ovšem i jiné cesty, o nichž většina lidí neví. Jednou z možností, jak získat levné bydlení, jsou dražby nemovitostí.

Spousta Čechů zná dražby nemovitostí možná tak z televize. Vnímají je jako zábavu pro bohaté, nedovedou si představit, že by něco takového bylo dostupného i pro ně. Opak je přitom pravdou. Do dražby se může zapojit úplně kdokoliv, a to třeba i přes internet.

Nemovitosti v dražbě nejsou ve špatném stavu

Když někdo uslyší spojení dražby nemovitostí v exekuci, hned si začne představovat domy v šíleném stavu, na jejichž údržbu majitelé už dlouhá léta neměli peníze. Jistě, i takové v dražbách najdete. Kromě nich tam ovšem objevíte i luxusní vily nebo prostě pěkné domečky. V exekuci totiž bohužel končí i lidé, co byli dříve ve svém životě úspěšní a zařídili si pěkné bydlení.

Navíc, někdy se vyplatí koupit i takové nemovitosti v dražbě, do jejichž rekonstrukce budete ještě muset něco investovat. Ceny v dražbách totiž bývají mnohem nižší než na klasickém trhu s nemovitostmi.

Vydražte si bydlení z pohodlí domova

Popularizovat dražby nemovitostí mezi obyčejnými lidmi se snaží například soudní exekutor Mgr. Pavla Fučíková. Provozuje web, na kterém si můžete pohodlně prohlédnout exekuční dražby nemovitostí. Jestliže se vám bude některá líbit, prostě v dané datum a čas přijdete do dražební místnosti Exekutorského úřadu Ostrava, nebo se zúčastníte elektronické aukce. Na tu je potřeba nejdříve ověřit svou identitu na CzechPOINTu. V každém případě musíte před začátkem aukce zaplatit dražební jistotu, v případě přímé účasti na místě, jinak bankovním převodem. Když nic nevydražíte, bude vám vrácena.

Zúčastnit se dražby může opravdu každý, složité to není. Dejte dražbám nemovitostí v exekuci šanci!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.