Vyberte možnost Stránka

10 úklidových tipů pro líné chlapy! Tohle pomůže udržet pořádek i vám!

10 úklidových tipů pro líné chlapy! Tohle pomůže udržet pořádek i vám!
Rate this post
!AdSense – before contentKaždý chlap, který tvrdí, že ho baví uklízet s největší pravděpodobností lže, donucen k tomu svou partnerkou. Ve skutečnosti si my muži, a to bez výjimky, rádi práci s úklidem zjednodušíme, jak jen to jde!

Jste i vy líný chlap, který hadr do ruky vezme jen v případě nejvyšší nouze?

V tom případě si rozhodně nenechte ujít našich 10 tipů, které úklid zjednoduší a zkrátí na časové i energické minimum.

Obsah článku

Jak udržet svůj bejvák čistý a netrávit úklidem příliš mnoho času?

Na tuto otázku odpovídáme 10 praktickými tipy, které byly vyzkoušené, prověřené naší pánskou redakcí.

V koupelně

Po každém vysprchování nastříkejte na zdi sprchového koutu čistící a leštící přípravek, ten buďte stěrkou setřete nebo nechte působit bez utírání.

Nepoužívejte tuhé mýdlo, moderní sprchové gely nezanechávají na stěnách sprcháče nebo vany takové nánosy.

Na malou v sedě? Možná se vám to zdá zženštilé, ale jen do té doby, než zjistíte, kolik času a drhnutí vám to ušetří při úklidu toalety a jejího okolí.

V obejváku

Vždy, když přejdete po svém obýváku ukliďte jedu věc, která tam nepatří. Přehozené sako přes pohovku, sklenička na stolku, nabíječka na křesle…

Choďte doma v žinylkových ponožkách (jemné, tlusté ponožky, které dostáváte každé Vánoce pod stromeček). Jasně, že je nesmíte zapomenout prát, pak jsou ideálním sběračem prachu z podlahy.

Pořiďte si uklízecí vybavení, které bude stylové a moderní stejně jako vy sám. Je rozdíl používat starou rachotinu nebo hi-tech vynález s vymazleným designem. Třeba s vysavačem Dyson bude každé luxování parádní jízda!

V kuchyni

Vyčištění mikrovlnky je hrůza! Jenže pořád je to nejpoužívanější vybavení pánské kuchyně. Její drhnutí už je minulostí. dejte na otáčivý talíř trouby rozpůlený citrón, řezem nahoru, a na plný výkon jej nechte po dobu 20 sekund zapnuté v troubě. Mastnota se uvolní a pak už stačí jen setřít kuchyňskou utěrkou.

Nesnášíte, když vám něco vyteče do lednice? Pokryjte všechny skleněné police fresh fólií, pak už není nic snazšího, než ten binec sloupnout a vyhodit.

+ TIP: Všechny divné pachy ledničky absorbuje soda na talířku.

Naučte se multitasking ve chvílích nečinnosti. Během prostojů než se uvaří voda na kafe, umyjte nádobí. Před každým umytím rukou umyjte samotné umyvadlo. Než se napustí vana, pokliďte v koupelně.

Pánské hnízdo jako “ze žurnálu“

Úklid je pro vás pokaždé noční můra? Přemáháte se k umytí každé skleničky? Proč to lámat přes koleno, když generální úklid Praha je cenově dostupnou službou, která udrží bejvák čistý 365 dní v roce!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.