Vyberte možnost Stránka

Skleněné doplňky vás usnadní pohoštění návštěvy – Které sklo koupit?

Skleněné doplňky vás usnadní pohoštění návštěvy – Které sklo koupit?
Rate this post
!AdSense – before contentKonečně volný večer a vy si jej hodláte užít se svými přáteli u sebe doma? K návštěva patří neodmyslitelně příprava pohoštění.

Poradíme vám, kteří pomocníci vám roli skvělého hostitele značně usnadní!

Je skvělé pozvat si domů ty nejlepší kamarády a užít si společně strávený čas nad dobrým jídlem a povzbuzujícím pitím.

Taková setkání končí někdy jako dost divoké večírky, většinou se však dá popíjení alkoholu ukočírovat a užít si tak zábavu v mezích určitého společenského chování.

Pokud jste si návštěvu pozval, pak je třeba zajistit pár věcí. Podívejme se, co udělat, aby vás návštěva po odchodu nepomluvila. 

Obsah článku

Toto od vás návštěva čeká!

Úspěch celé návštěvy závisí na vaší přípravě. Zvláště důležité je nepodcenit:

úklid (hlavně obývacího pokoje, koupelny/toalety, popř. kuchyně)

zábavu (připravte si nějakou zábavu, která vás zachrání před trapnými chvílemi ticha, kdy už jste si všechno řekli)

pohoštění 

Jak si roli hostitele zpříjemnit a usnadnit zároveň?

Zvete-li si domů přátele a kamarády častěji, víte, že jejich pohoštění není žádná sranda. Zvlášť, když jste si je už několikrát zhýčkal dokonalým servisem. Abyste si tentokrát své hosty užil a nedělal jim jen obsluhu, připravili jsme pro vás seznam vychytaných skleněných pomocníků.

Dáte si vodu, džus nebo víno?

Nabídnutí pití je vždy první věcí, na kterou se svých hostů zeptáte. nechcete-li s každým dolitím sklenky běhat do kuchyně, dejte na stůl džbánek třeba s domácí brusinkovou limonádou nebo ovocným džusem. Pakliže volají hosté po něčem alkoholickým je ideální volbou karafa na víno.

interdeco-2

Džbánek a karafa by ne stole s pohoštěním měly mít své místo. Hosté si tak mohou sami v případě žízně dolévat. Foto: inter-deco.cz

interdeco-1

U ryze chlapské návštěvy očekávejte chuť na něco tvrdšího. Houpací karafa a sklenky na whisky jsou stylovou záležitostí! Foto: inter-deco.cz

Něco k zakousnutí

K dobrému pití patří dobré jídlo a naopak. Vaši hosté k vám jistě hladoví nepřijdou, ale uzobávat si během hovoru nebo společenské hry chce každý. Připravit lze různé druhy pohoštění. Někteří to řeší jen mísou plnou bramborových lupínků, jiní hostitelé si dávají záležet a pro své přátele připraví chuťově vyladěné dobroty.

Ať už hodláte připravit k jídlu cokoliv, jistě se vám bude hodit nějaká ta skleněná mísa nebo tácek.

interdeco-3

Skleněné misky vypadají stylově a vejde se do nich spoustu lupínků, chipsů i popcornu. Foto: inter-deco.cz

Uzeniny, sýry a další dobroty

Zvolili jste obložené prkénko s vybranými sýry a uzeninami? Skvělá volba k vínu i pivu. Aby vám nakrájené pochoutky neoschly použijte prkénko s poklopem. Na bylinkové máslo k bagetce pak použijte speciální dózu na máslo. Různé druhy předkrmů pak nandejte do čtyřdílné mísy a pečivo vyskládejte na černé talíř ze skla.

interdeco-4

Úroveň pohoštění zvednete dokonalým servírováním na stylových miskách. Foto: inter-deco.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.