Vyberte možnost Stránka

Rezidence Vilapark Klamovka: Svěží bydlení pro náročné

Rezidence Vilapark Klamovka: Svěží bydlení pro náročné
5/5 - (2 votes)

Začněme otázkou. Je vůbec možné najít v Praze bydlení s klidnou přírodou na dosah ruky? Inu, jak se říká – kdo hledá, najde. Stav realitního trhu sice není dvakrát ideální a nabídka moderních bytů není nijak valná, ale čas od času se objeví příležitost, kterou lze odmítnout jen s těžkým srdcem. Rezidence Vilapark Klamovka u bývalého zámeckého parku nyní patří mezi to nejlepší, a to jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Dvě tváře osobitého projektu

Rezidence Vilapark Klamovka patří k hrstce developerských projektů, které se potenciálnímu zájemci okamžitě vryjí pod kůži. Láká na moderní bytové jednotky ve dvou samostatných bytových domech s 8 vchody a dokonale využívá svou polohu a orientaci k tomu, aby nabídla dvě různorodé varianty bydlení.

Pokud je vám bližší výhled na město, bude vám po chuti některý z bytů v rámci čtyř sekcí domu A na severní hraně pozemku. Jižně jsou orientovány do veřejného parku – z balkonů a lodžií díky tomu nabídnou atmosférickou podívanou na čtyři roční období.

Druhou možností je bezpečně skrytý domov obklopený zeleným rájem. Architekti navrhli čtyři sekce domu B na opačné straně pozemku tak, aby byly situovány do útulné zahrady a poskytovaly soukromí.

Pečlivě vybraná lokalita

Nové byty na Praze 5 těží z atraktivního okolí. Pro kousek krásné přírody by člověk z města udělal cokoliv – a právě přilehlá park Klamovka patří k nejmalebnějším místům v metropoli. Městské viladomy společně s nízkopodlažní zástavbou tak ocení každý, kdo vyžaduje veškeré výhody městského bydlení a zeleň na dosah ruky. Lákadlem může být sama o sobě i společná zahrada s charakterem kvetoucí louky.

Pokud vás bydlení ve Vilaparku Klamovka oslovilo a chcete se o něm dozvědět více, sledujte aktuality na stránkách vilaparkklamovka.cz, kde najdete platný ceník bytů a informace o možnostech financování.

O autorovi

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.