Vyberte možnost Stránka

Užijte si e-cigaretu. Jak na míchání liquidů?

Užijte si e-cigaretu. Jak na míchání liquidů?
Rate this post

Zdají se vám elektronické cigarety obyčejné? Chcete okusit speciální příchuť? Pak si ji namíchejte. Nejen, že si můžete zvolit aroma, rovněž si stanovíte množství nikotinu nebo intenzitu dýmu. Stačí si namíchat vlastní liquid. Poradíme vám postupně krok po kroku, jak na to.

Zkuste si míchání liquidů

Náplň do elektronické cigarety se nazývá liquid. Je k dispozici v mnoha obměnách, navíc si ale můžete i namixovat vlastní složení. Stačí se naučit, jak namíchat liquid. Co k tomu potřebujete? Beznikotinovou bázi a nikotinový booster. Beznikotinová báze je tekutina bez barvy a zápachu, základ na míchání liquidů. Skládá se ze dvou složek, monopropylenglykolu (PG) a potravinářského glycerinu (VG). Tyto dvě složky se mohou míchat v různých poměrech, což určuje hustotu báze. Čím více je ve směsi VG, tím je báze hustší a tvoří se hustší dým, což snesou spíš výkonnější elektronické cigarety. Jaké poměry se míchají nejčastěji? V poměru dvou složek 50:50 je báze řidší, má méně dýmu a můžete ji dát do všech typů e-cigaret. Poměr PG a VG 30:70 zajistí hustší bázi, kdy vznikne více dýmu. Toto snesou výkonnější typy e-cigaret. PG a VG v poměru 20:80 vytvoří opravdu hustou bázi s výrazným dýmem, a toto snesou výkonné e-cigarety. Pak může přijít na řadu nikotin booster, což je posilovač, nikotinová báze. I tyto boostery se vyrábí v různých poměrech PG a VG, obsahují i přidaný nikotin od 3 do 20 mg. Lze si tak koupit přímo požadované množství nikotinu, nebo silný, a ten naředit s pomocí báze. Samozřejmě, že nikotinový booster nemusíte využít, pokud nikotin do e-cigarety nechcete.

Jak namíchat liquid správně?

Nejčastěji se míchají přesně dané poměry PG a VG, což najdete v doporučení výrobců, ovšem když získáte zkušenosti, sami si namixujete to, co vám bude nejvíc vyhovovat. Až budete mít namíchaný základ, zvolíte si aroma, které dodá e-cigaretě tu správnou chuť. Zvolte si klasiku v podobě tabáku, sladkou variaci, ovocnou, mentolovou, dezertovou či nápojovou. Aroma se obvykle dávkuje od 5 do 20 %. Záleží na intenzitě chuti, kterou požadujete. Hotovou náplň do e-cigarety nechte dostatečně uzrát při pokojové teplotě. Bude ještě lépe chutnat. Míchání liquidu pro elektronické cigarety je jednoduchý a zábavný proces. Zvládne to opravdu každý, jistá alchymie se vám bude líbit, protože jako při vaření se budete snažit docílit dokonalé chutě. Stačí si vybrat oblíbenou příchuť, namíchat ji ve vámi zvoleném poměru, s boosterem dodat nikotin a vznikne jedinečná náplň do e-cigarety, která je originální. Užívejte si každým popotáhnutím a klidně nabídněte i své společnosti. Dopřejte si relax plný pohody.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.