Vyberte možnost Stránka

Už žádné zastrkování! Poradíme, jak udržet košili v kalhotách napořád

Už žádné zastrkování! Poradíme, jak udržet košili v kalhotách napořád
Rate this post
!AdSense – before contentNosíte košile do práce i ve svém volném čase? Možná řešíte problém s jejich neustálým vyhrnováním z kalhot. Chcete, aby vám košile držela v kalhotách při každém pohybu? Máme pro vás nenápadné a skutečně funkční řešení!

Do redakce nám napsal Pavel, který se podělil o svůj nápad, jak udržet košili v kalhotách napořád.

Vše začalo, když jsem nastoupil do zaměstnání. V práci jsme museli dodržovat tzv. „dress code” a já jsem začal nosit košile. Neměl jsem tušení, jak pohodlně se budu v tomto oblečení cítit. Ale jen do té doby, než jsem se poprvé ohnul, abych si zavázal tkaničku, nebo jsem si jen sedl do auta či na židli. Pokaždé, když jsem se zpět narovnal, se mi celá košile vyhrnula a já ji vždy musel upravit do původního stavu. A to se mi stávalo několikrát denně. Bylo to velmi nepříjemné a chvílemi to vypadalo, že se neumím ani pořádně obléknout.

Začal jsem sledovat kolegy a zjistil jsem, že nejsem sám, kdo má tento problém. Hledal jsem všude možně na českém internetu, ptal jsem se v obchodech s pánskou módou, jak tento problém vyřešit, ale bohužel jsem nikde nenašel vyhovující řešení.

Rozhodl jsem se tedy vyrobit si svůj „zlepšovák”, který by elegantně vyřešil tento problém. Dlouho mi trvalo, než jsem našel všechny správné „komponenty“, ale nakonec se vše povedlo a já úspěšně vyrobil ShirtStays. Nosím je už přes rok a skutečně fungují perfektně. Navíc mi dodávají sebevědomí, když košile drží na správném místě.

kosile-v-kalhotach-01

Během roku, co je nosím, jsem se o tento nápad podělil s kolegy. A ti je po mně chtěli okamžitě sehnat. Ze začátku jsem je nebral moc vážně, ale jen do té doby, než počet zájemců přesáhl 20. Rozhodl jsem se tedy, že pomůžu všem mužům, kteří mají ten samý problém jako kdysi já.

kosile-v-kalhotach-02

Předobjednávku na ShirtStays najdeš na www.shirtstays.cz
!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.