Vyberte možnost Stránka

Jedete na dovolenou a máte strach, že trávník i zahrada v parných dnech seschnou? Zavlažovací systém se o vše postará!

Jedete na dovolenou a máte strach, že trávník i zahrada v parných dnech seschnou? Zavlažovací systém se o vše postará!
Rate this post
!AdSense – before contentVaše přípravy na rodinnou dovolenou vrcholí? Balení obstará manželka, ale na vás připadne řešení zálivky celé zahrady. Jak vyřešit zavlažování trávníku a všech ostatních rostlin, když ochotný soused není k mání? Tento problém jsem už vyřešil!

Parné letní dny mohou dlouho pěstovaný trávník lehce zničit. Postarejte se o jeho zavlažení i během své nepřítomnosti.

Ať už jedete na zaslouženou dovču, nebo jste zkrátka stále na cestách a přesto si doma hýčkáte vzácné rostliny, vyplatí se vám investice do samozavlažovacího systému. Jde o nejefektivnější zalévání z hlediska pohodlí, peněz i času.

Obsah článku

Záchrana pro vaší zahradu

Hned na úvod musím zmínit, že tahle praktická vychytávka není vůbec drahá a investice do ní se rozhodně vyplatí už jen pro její snadné a energeticky nenáročné používání. Věřte, že po týdnu dovolené nepřijedete domů a nebudete nadávat na seschlý trávník a polomrtvou zeleninu na záhonech. S automatickým zavlažovacím systémem si naprogramujete ideální zálivku a s klidem na duši si odjedete užívat své dny volna k moři.

Nejvíce mě na automatickém zavlažování baví to, že o svůj trávník a zahradu pečuji i během své nepřítomnosti a nestojí mě to vůbec žádné úsilí ani čas. 

Vy ještě nemáte zavlažovací systém?

Odjedete si na pracovní cestu, dovolenou, delší rodinný výlet a moderní zavlažovače a kruhové zavlažovače vám zajistí dostatečnou zálivku všeho živého na zahradě a popřípadě i u vás doma. Správně vybraným zavlažovačem si také usnadníte každodenní práci se zaléváním, která je často už nad vaše síly.

Spolehněte se na užitečné pomocníky, ať už jde o zavlažování velké plochy trávníku nebo zálivku zeleninových záhonů, skalek a květin. Zavlažovací systémy jsou velkými dříči – zvládnou toho opravdu hodně, alespoň, co se zalévání týká.

zavlazovani-o-dovolene

Zavlažování zahrady a trávníku o dovolené už dnes není žádný velký problém! Foto: Rucni-naradi.cz GARDENA zavlažování 

Jak fungují zavlažovací systémy?

Aby zavlažování šlapalo jako hodinky, je třeba pořídit řídící systémy pro zavlažování. Chytré ovládací “krabičky“ nabízí hned několik variant zavlažování. Flexibilní programy jsou navržené pro připojení hned několika zavlažovacích okruhů s různými požadavky na zavlažování. Během chvilky si nastavíte, kdy, jak dlouhé, jak moc intenzivní a časté má být zavlažení trávníku, květin na terase i záhonů s domácí zeleninou.

ridici-system-zavlazovani

Zní to složitě? Nastavení zálivky je díky přehlednému displeji opravdu jednoduché a intuitivní. Foto: Rucni-naradi.cz – Gardena 6030 Classic

Zase o něco snazší zahrádkaření

Práce na zahradě je radost a starost zároveň. Kdo by si nechtěl práci usnadnit a zjednodušit? Pro vytvoření dokonalé zahradní oázy určitě využijete další zavlažovací příslušenství v podobě zavlažovacích hodin, boxů a vozíků na hadice, postřikovačů, nejrůznějších spojek a šroubení…

Kompletní nabídku najdete na stránkách prodejce Rucni-naradi.cz

Věděli jste, že: zalévání a zavlažování zahrady může probíhat automaticky, bez vaší přítomnosti? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.