Vyberte možnost Stránka

Zařizujete interiér domu či bytu? A už máte vyřešené úložné prostory?

Zařizujete interiér domu či bytu? A už máte vyřešené úložné prostory?
Rate this post

 

Úložné prostory bývají, pomineme-li designovou stránku věci, jednou z nejdůležitějších částí interiéru nejenom domácností, ale i komerčních objektů.

Právě na nich totiž ona designová stránka interiéru závisí. Mimo jiné jsou zárukou tzv. vzdušného prostoru, ve kterém podle teorie Feng šuej může proudit energie. Je-li prostor, jež obýváme, plný věcí různého druhu, energie v něm nemá možnost proudit. Stagnuje a v interiéru se necítíme dobře.

Obsah článku

Nepodceňujte úložné prostory

Proto je tak důležitá úloha úložných prostor, především vestavěných skříní všeho druhu, jež jsou schopny pojmout vše, co potřebujeme mít po ruce, ale ne na očích. A během let takových věcí nashromáždíme pěknou řádku. Bez úložných prostor bychom zkrátka byli ztraceni, respektive by v našem bytě nebylo k hnutí.

Nejenom šatní skříň

Vestavěné skříně bezesporu představují moderní pojetí úložných prostor, jež má své místo ve všech typech interiérů, tedy v bytech, rodinných domech, ale i komerčních prostorech. Pod pojmem vestavěná skříň tak nespadá jen skříň šatní, ale obecně skříň na jakékoliv předměty, jež potřebujete bezpečně uložit.

Navrhněte si svou vlastní skříň

Jednat se může třeba o klasické policové systémy bez dvířek, jichž můžete využít jako knihovnu, nebo s dvířky. Posuvnými nebo klasickými otevíracími. O tom, jakou bude mít vaše skříň podobu, rozhodujete jenom vy, respektive interiér vaší domácnosti či firmy. Do něj totiž může nenápadně zapadat nebo z něj naopak vyčnívat.

Obraťte se na profesionály

Kvalitní vestavěná skříň dokonce může být vkusnou součástí interiéru. Nezdráhejte se proto nechat si vestavěnou skříň nechat vyrobit na míru přímo potřebám vašeho interiéru. Originální vestavěné skříně pocházejí například z pera Stolařství Šimčák. Nebo si do vyhledávače zadejte pojmy jako vestavěné skříně Brno a vyberte výrobce, jež vám bude po všech stránkách vyhovovat.

Objednejte si stěhovací službu

A pokud si lámete hlavu, jak již zakoupenou šatní skříň převézt, jednoduše si objednejte stěhovací službu. Jste-li z Brna a okolí, hledejte pod odkazem stěhování Brno, Ostravákům pak poslouží odkaz levné stěhování Ostrava.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.