Vyberte možnost Stránka

Spouští se prodej další etapy developerského projektu Byty Na Vackově v Praze

Spouští se prodej další etapy developerského projektu Byty Na Vackově v Praze
Rate this post

 

Bydlení ve vysokém standardu, prestižní adresa hlavního města a moderní architektura. Přesně tak by se dal charakterizovat developerský projekt, za nímž stojí společnost Metrostav Development. V prvních etapách bylo postaveno pět bytových domů, k nimž v další etapě přibude ještě čtveřice moderních objektů s celkem 124 bytovými jednotkami a 91 garážovými stáními.

Byty čekají právě na vás. Připraveny jsou jak útulné jednopokojové byty s výměrou 31 m2, tak i velkorysé pětipokojové apartmány o velikosti takřka 115 m2. Každému bytu náleží předzahrádka, terasa, případně balkon. O rezidenční projekty v Praze je nevídaný zájem, a proto byste s rezervací neměli dlouho otálet.

Lokalita, která vás okouzlí

Vzhledem k tomu, že se východní část Žižkova proměnila na vskutku atraktivní oblast, tak má na moderní byty Žižkov zvýšenou poptávku. Severovýchodně od bývalého nákladního nádraží je realizován právě projekt Byty Vackov, přičemž v pěší dostupnost je i park Židovské pece. Přestože se nacházíte v samotném srdci metropole, užijete si po náročném pracovním dnu relaxaci ve vskutku klidné části, která vám poskytne maximální soukromí.

V minulosti byl Horní Žižkov poněkud nudnou částí Prahy, nicméně postupem času se proměnil na atraktivní místo pro život. Nové byty Praha neustále buduje, i tak je jich nedostatek, a proto developerská společnost Metrostav Development spouští prodej další etapy.

Standardy naplní očekávání i náročných zájemců

Čím poutavější a zajímavější byty Praha poskytuje, tím vyšší jsou nároky na novostavby. Developerský projekt se stane místem, kde prožijete celý svůj život, dokonce vám neomrzí ani po několika letech. Novostavba v minimalistickém elegantním designu se stane vašim skutečným domovem.

V případě, že jsou ve vašem hledáčku novostavby Praha, podívejte se na nabídku projektu Byty Na Vackově. Koupíte zde byt jak na bydlení, tak i na investici.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.