Vyberte možnost Stránka

Styl je jedna věc, teplo druhá – Jak snížit náklady při vytápění bytu nebo domu?

Styl je jedna věc, teplo druhá – Jak snížit náklady při vytápění bytu nebo domu?
Rate this post
!AdSense – before contentSnažíte se, aby váš domov byl stejně tak jako šatník stylovým zázemím vás, popřípadě i vaší rodiny? S nadcházející zimou byste svou pozornost měli věnovat hlavně topení a udržení tepla doma.

Protože krásy moderního vybavení nelze užívat, když vám drkotají zuby zimou. 

I když ani letos svatý Martin na bílém koni nepřijel, není důvod, proč byste se o teplo domova neměli starat. Sníh přijde a předpovědi počasí ukazují, že to bude brzy. Proto vám radíme, odložte nyní nákupy bytových doplňků a raději začněte šetřit na fakturu za topení.

I když jste se zásobili huňatými svetry, utáhnutí ventilů na topení nic neřeší. 

Blížící se zima vyžaduje přípravu, nákup dřeva, uhlí nebo vytvoření speciálního fondu na energie za topení jsou nutností. Teplo je důležitá součást moderního bydlení, prozradíme vám několik fíglů, jak zajistit teplo a pár korun přitom ještě ušetřit.

Dobře zateplený domov udrží teplo

I když se zdá, že jde o vyšší investici, ve výsledku toho nebudete litovat! Divili byste se, kolik draze zaplaceného tepla unikne přes nezateplené zdi, střechu, okna. Přes topnou sezónu ušetříte tisíce korun a díky této úpravě zvednete cenu i celkový komfort vašeho bydlení.

Pokud už budete v těch stavebních úpravách, zapřemýšlejte i nad koupí nového kotle. Efektivnější provoz a možné získání dotace se vyplatí. 

Nějakou tu stovku vám ušetří změna dodavatele

Dalším ze způsobů, jak ušetřit nějakou tu “kačku“ za topení je změna dodavatele. Pokud vytápíte své bydlení plynem nebo elektrikou, jistě se vám nějaká ušetřená stovka bude více než hodit.

Praktické online srovnávače vám pomohou najít toho správného. 

Dobrá rada od odborníků má cenu zlata!

Hodně informací a málo času? Jste z toho na nervy? Zklidněte se a vyvarujte zbrklému řešení. Profesionálové realitní kanceláře Realitydilna.cz vám poradí a zjistí, zda nesplňujete podmínky pro získání dotace, či hypotéky. Rovněž vám i pomohou s financováním rekontruování.

Všechny potřebné informace o úspoře za topení nebo získání hypotéky najdete na webu www.realitydilna.cz a www.hypodilna.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.