Vyberte možnost Stránka

Kde hledají práci špičkoví IT odborníci? Prozradíme to

Kde hledají práci špičkoví IT odborníci? Prozradíme to
Rate this post
!AdSense – before contentKdyž už se někdo označí za špičku, rozhodně nebude mít zapotřebí hledat práci na známých inzertních portálech, tam totiž žádní hodně dobří zaměstnavatelé neinzerují. Zajeté a vysoce výdělečné společnosti se při hledání nových zaměstnanců spoléhají na headhuntery.

Headhunter/lovec hlav/mozků je výraz označující vyhledávání pracovníků pro vrcholovou pozici v dané společnosti.

Personalista specializované personální agentury nebo-li headhunter hledá a oslovuje potencionálního kandidáta, a to i v případě, že ten je zaměstnán jinde.

IT specialista si nemusí hledat práci, ta si ho najde sama

Opravdu si myslíte, že špička v konkrétní oblasti, odborník na slovo vzatý se nemusí o hledání práce vůbec starat. Vždyť, je-li vážně takové eso, pak se o něj zaměstnavatelé jen perou! Možná že ano, možná že ne, rozhodně se takovému specialistovi na cokoliv vyplatí mít jen tak rozhozené sítě, pro případ, že by se objevilo ještě něco výhodnějšího.

Velké společnosti se v tomto spoléhají na headhunting, lidé pro ně hledají zaměstnance přímo na vrcholové pozice. Takový headhunter získá pěknou sumičku za to, že přivede ne dobrého, ale přímo toho nejlepšího.

Jste IT odborníkem a dosud vás žádný headhunter nenašel?

Považujete se IT specialistu? V takovém případě by vás měla zajímat firma zaměřující se na headhunting Zeebra.cz. Najdete tam nabídku práce třeba pro web designéra, Linux administrátora, databázového odborníka, programátora a další z oblasti IT. Nabízená práce je nejen v rámci ČR, ale i dalších 16 evropských zemí.

Jediné, co je třeba udělat je registrace, po níž vám budou chodit tematické nabídky vašemu zaměření.   

15522-profile400-black (1)I špičkovému IT odborníkovi se hodí headhunter!

– Lovce mozků si najímají bohaté společnosti. Nejde o žádnou levnou srandu, tudíž si můžete být jistí, že budete za nové pracovní místo velmi dobře zaplaceni.

Šanci na získání prestižní vrcholové pozice zvýšíte tím, když vás doporučí samotný lovec hlav. Budete tak náhle mnohem více atraktivnější, než kdybyste přišli sami.

Diskrétnost je další skvělou výhodou, nikdo nemusí vůbec tušit, že se poohlížíte po něčem novém, lepším, lépe zaplaceném.

– Přijdou vám nabídky od firem, které možná vůbec neznáte, které by vás ani nenapadlo kontaktovat. Nehnete ani prstem a přesto oslovíte ty nejvýznamnější zahraniční firmy.

Přidejte se mezi dalších 14 tisíc IT chytrých hlav, které už v databázi Zeebra jsou a patřete mezi absolutní špičku, o níž se vážně budou firmy prát!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.