Vyberte možnost Stránka

Nepřehlédněte užitečné informace, o tom, jak se stát úspěšným realitním makléřem?

Nepřehlédněte užitečné informace, o tom, jak se stát úspěšným realitním makléřem?
Rate this post
!AdSense – before contentV případě, že vás baví svět nemovitostí, pak vás jistě zaujme nabídka stát se realitním makléřem. Aby jste toto povolání mohli dělat, je třeba profesního vzdělání, které získáte v realitní akademii Comfort residence.

Být realitním makléřem není v dnešní době nijak snadné. V tomto oboru je totiž velká konkurence a tedy patřit mezi ty nejlepší chce hodně úsilí a hlavně patřičné profesní vzdělání. To lze získat v realitní akademii Comfort residence.

 

Obsah článku

Profesní vzdělávání vás dostane mezi špičku v oboru!

Práce realitního makléře přináší mnoho výhod, mezi které patří časová nezávislost, klidné pracovní prostředí, perspektivní budování kariéry, zajímavé pracovní ohodnocení. Abyste těchto výhod mohli využívat, je důležité stát se znalým nejen v oblasti realit. Jako správný makléř je třeba se vyznat nejen v realitách.

 

Realitní makléř musí především umět:

– pracovat s katastrem nemovitostí.

– právní a legislativní základy.

– pracovat v oblasti nemovitostí.

– posuzovat hodnotu daných staveb, ocenit je.

– orientovat se na trhu s realitami.

– pracovat se softwary.

A právě to vás naučí v kurzu realitní akademie, který je akreditován Ministerstvem školství a po jeho úspěšném složení získáte osvědčení MBR (Master of Business Realty). Díky kurzu se stanete profesionálním realitním specialistou, který bude patřit mezi špičku v oboru Realitní makléř.

 

Je vaším snem pracovat v prostředí realit a nemovitostí?

Splnit si ho můžete díky realitní společnosti Comfort residence, která hledá profesionální makléře s odbornými znalostmi stavebnictví a s technickým zaměřením. Pracovat pro tuto společnost jako makléř realitní kanceláře je jistotou dlouhodobého pracovního poměru, výhod v podobě benefitů a také vysoké finanční ohodnocení.

 

COMFORT RESIDENCE – pronájem i prodej nemovitostí

Patří mezi nové realitní kanceláře, které se od své konkurence odlišuje nabízeným servisem. Na rozdíl od jiných realitek je Comfort Residence společností založenou odborníky z oblasti realit, i díky tomu získáte jistotu kvalitních komplexních služeb.
Více informací najdete na www.comfort-residence.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.