Vyberte možnost Stránka

Věnujte oslavenci ke svátku pamětní medailon

Věnujte oslavenci ke svátku pamětní medailon

Každý z nás slaví jednou do roka svůj svátek. Ať už jde o ženu, nebo muže, naše jména jsou uvedena v kalendáři, a v daný den, slavíme nejen my, ale je oslavován i patron, jehož jméno nosíme. Někdo může svátek slavit podle církevního kalendáře, někdo podle jiného. Důležité však je, že se na každého dostane. Chcete-li oslavence obdarovat něčím originálním, což takhle věnovat mu pamětní medailon s jeho jménem?

Dárek pro české i slovenské oslavence

Pamětní medailony si u nás můžete objednat jen u Pražské mincovny a jejích prodejců. Celkem má v nabídce 390 jmen českých a 92 slovenských. To proto, že jsme po mnoho let tvořili jeden stát se Slovenskou republikou, mnoho z nás nese slovenské jméno, nebo máme příbuzné na Slovensku, které bychom také mohli chtít obdarovat. Výborné je, že je každé jméno dostupné ve dvou různých velikostech a rozdílných designech. Vámi vybraný medailon může být vyroben z ryzího stříbra nebo ryzího zlata.

K jakým příležitostem se pamětní medailon ještě hodí?

Je běžné, že máme ne jedno, ale dvě jména. Obdarovat můžete oslavence k jeho prvnímu nebo druhému svátku. Svátky ale nejsou to jediné. Skvěle se hodí i při narození dítka, při jeho křtu, nebo třeba při svatbě jako svatební dar pro oba novomanžele. Nevíte-li, co darovat vašim blízkým k Vánocům, i tady můžete použít zmiňovaný medailonek. Hezké je, i když jej věnujete někomu, s kým se máte rádi a chcete, aby věděl, že se na vás může kdykoli obrátit, nebo že na něj často myslíte. Věnujte mu medailon se svým jménem, aby měl vždy na paměti, že jste tu pro něj.

Medailon vás finančně nezruinuje

Jestli máte obavu, zda byste na pamětní medailon měli dostatek peněz, nemějte obavy. Ve stříbrné variantě je zcela dostupný, menší přijde na necelých 1 000 Kč, větší na necelé 2 000 Kč. U zlaté varianty si budete muset připlatit, ale ani ta není mnohým nedosažitelná. Tady už se ceny pohybují v řádech desetitisíců korun.

Rozhodnete-li se věnovat zlatý nebo stříbrný pamětní medailon s jménem oslavence, určitě netrefíte vedle. Jde o originální dárek, který se hodí pro oslavence každého věku, ženy i muže.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.