Vyberte možnost Stránka

Hledáte kožený obal na iPhone 12? Zkuste obaly VOYAGE ALTER

Hledáte kožený obal na iPhone 12? Zkuste obaly VOYAGE ALTER
Rate this post


Na českém trhu řešíme stále nedostatek kvalitních a chytrých obalů na iPhone. Jak takový chytrý obal na iPhone vypadá? Především umí schovat i naše platební karty a nějakou tu bankovku.

Ti z nás, kdo se rozhodnou pořídit si iPhone, dali už dávno najevo, že stojí o kvalitu a inovace. Což platí nejen pro mobilní telefon, ale i jeho příslušenství, včetně obalu. Nepěkně pak narazíme ve chvíli, kdy hledáme pouzdro na mobil a mnohdy tak skončíme na tom, že iPhone nosíme zcela bez pouzdra, protože nenajdeme to, co hledáme. Je to škoda, protože obal umí telefon ochránit při pádu i před poškrábáním. Sebekvalitnější telefon není totiž 100% odolný mechanickému poškození.

Jaká je představa o kvalitním pouzdře na mobil, pokud jde o majitele iPhone?

Jako muži hledáme spíše menší pouzdro, nejlépe obal z kůže na iPhone, platební karty a bankovky. Mince už příliš nepoužíváme, takže nás velké pouzdro s peněženkou i na mince již neláká. Spíše chceme pouzdro, které snadno vložíme do kapsy kalhot nebo bundy, protože telefon obvykle nosíme při ruce a neodkládáme jej ani do příruční tašky či baťohu.

Dají se vůbec podobná pouzdra koupit, když ještě máme vysoké požadavky na design a kvalitu materiálu? Určitě ano. Dokonce uspějete, i když hledáte kožený obal na iPhone 12, tedy na nejnovější model Apple telefonu na trhu.

VOYAGE Prague představuje kožené pouzdro na iPhone 12

Žádná Čína, ale ruční česká výroba z kvalitní kůže – to jsou třeba nejnovější obaly ALTER pro iPhone 12. Projekt VOYAGE vznikl v roce 2015 vlastně proto, že jeho zakladatel, Ing. Rodion Galkin, se sám potýkal s nemožností podobně kvalitní produkty na českém trhu koupit. A tak se rozjel projekt, díky kterému se prémiové obaly pro iPhone staly dostupnými. Od začátku bylo jasné, že se budou vyrábět z těch nejkvalitnějších materiálů, z italské kůže či ze 100 % ovčí vlny (z merino plsti). Časem přibyly další špičkové materiály z Německa či z Japonska.

Nabídka VOYAGE dnes zahrnuje celou řadu obalů pro Apple produkty, ale i další luxusní výrobky pro muže. Značka vyrábí obaly na iPhone, iPad, MacBook, dále též peněženky, penály, dokladovky, klíčenky a jiné drobné výrobky. Výrobky si lze vybrat ze šesti barev kůže a kromě e-shopu je najdete i v několika spolupracujících prodejnách. Zákazníci mají možnost výrobky rovněž personalizovat, třeba vyražením monogramu. Tato možnost je využívána třeba ve chvíli, kdy VOYAGE produkty pořizujeme jako dárek.

Kožený obal na iPhone 12 ALTER

Pro váš nový iPhone 12 jsou tady rovněž nové obaly. Jsou prostorné, kromě mobilního telefonu pojmou též dvě až tři karty z každé strany, případně bankovky. Vyrobeny jsou z prémiové toskánské kůže a 100% merino plsti. Ta telefon nejen bezpečně chrání při pádu, ale současně jej při zasouvání a vytahování jemně čistí. Kvůli poslouchání hudby či nabíjení není nutné telefon vytahovat z obalu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.