Vyberte možnost Stránka

Horký hit sezóny – pánské zdobení nehtů!

Horký hit sezóny – pánské zdobení nehtů!
Rate this post

 

Letošní letní sezóna přichází s horkou novinkou v oblasti péče o tělo pro pány – pánským zdobením nehtů. Okousané a špinavé nehty rozhodně nejsou in.

Nyní se nemusíte spokojit s klasickým ošetřením pilníkem, či nůžkami – anebo pánským P-shine.

E.Mi pro pány představuje novinku (nejen) pánské zdobení nehtů 🙂  Charmicon jsou 3D silikonové samolepky na nehty – stylové doplňky pro opravdové módní nadšence.
Cena: 150,-
Kontakt: www.emi-shop.cz
Tak co pánové, vyzkoušíte tento módní trend?

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.