Vyberte možnost Stránka

Molitan na míru seženete ke všemu, k čemu potřebujete

Molitan na míru seženete ke všemu, k čemu potřebujete
Rate this post

Máte koníčka, který vás baví, využíváte jej doma i pro širokou osadu kamarádů a rodiny, kterým je čalounění? Anebo chcete zhotovit nové podsedáky na venkovní nábytek, které budou dostatečně vysoké, pevné a odolné vůči slunci i otěru? Ve všech případech potřebujete spolehlivého partnera, který vám dodá vše, co k čalounickým pracím potřebujete. Třeba kvalitní molitan i potahové látky.

 

 

Když potřebujete skvělý molitan či PUR pěnu

 

Molitan je používán k mnoha účelům. Díky němu zhotovíme kvalitní podsedáky, poslouží při výrobě čalouněného nábytku, matrací atd. Na webových stránkách calounickymaterial.cz si vyberete z bohaté nabídky molitanu v metráži. Ať už potřebujete molitan rozměrný či různé tuhosti a tloušťky, přijdete si na své. Molitan na míru, který není skladem, vám objednají a dodají dle dohody.

 

Nechybí zde ani PUR pěny, viskoelastické pěny neboli paměťové a líné pěny. Splňují podmínky pro výrobu zdravotnických matrací, přizpůsobí se výborně páteři a zajistí komfort a příjemný pocit při spánku.  

 

Je libo PUR pěnu?

 

Aby byl nábytek nebo matrace podle vašich představ, je podstatné, aby byla při jejich výrobě zvolena kvalitní PUR pěna. Kupříkladu molitanová deska T3050 o tloušťce 2 cm a tvrdostí 5kPa s gramáží 30 kg/m3 je vhodná pro čalounění středně zatěžovaných míst, jako jsou opěrky, sedáky i matrace. Chcete-li čalounit hodně zatěžovaná místa, zvolte molitanovou desku T3545. Jde o desku z molitanové PUR pěny s gramáží 35 kg/m3. Tvrdost je 4,5 kPa a vyhoví vám jak pro výrobu sedáků, tak matrací s vysokou nosností a podobně.

 

Žádaná je i molitanová deska HR3027. Je ze studené pěny, která je vysoce pružná. Gramáž 30 kg/m3 a tvrdost 2,7 kPa. Hodí se na luxusní aplikace a komfortní čalounění i velmi zatěžovaných míst, jako jsou sedáky, matrace s vysokou nosností atd.

 

 

 

Zavítáte-li na stránky calounickymaterial.cz zjistíte, že mezi molitany je skutečně z čeho vybírat. Vyberete zde i čalounický materiál a potahové látky do interiéru i exteriéru. Prohlédněte si je a vyberte vše, co vám chybí ke zhotovení nábytku, který je vaším snem.

 

 

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!
Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.