Vyberte stránku

Hezké ráno začíná již v posteli

Hezké ráno začíná již v posteli

Budíte se každé ráno rozlámaní a místo toho, abyste se cítili odpočatí, máte pocit jako byste celou noc skládali uhlí? Bolí vás často ramena, anebo dokonce krční páteř? Všechny tyto problémy mají stejného jmenovatele a tím je nekvalitní matrace.

V dnešní době si můžete vybrat ze spousty druhů matrací od pružinových až po pěnové matrace. Pokud už se nechcete po ránu probouzet otlačení, pořiďte si kvalitní pěnovou matraci. Nákup matrace je celkem dlouhodobá investice, je třeba jej pořádně zvážit, ale nebojte se není nemožné si pořídit kvalitní a zároveň levné matrace.


Pěnové matrace poskytují tělu kvalitní podporu a zároveň reagují na každý záhyb vašeho těla. Navíc mají výhodu, méně přenášejí pohyb, takže až půjde vaše partnerka v noci na toaletu, nebude vás to budit. Na manželské dvoulůžko bývá obvykle těží vybrat tu správnou matraci tak, aby vyhovovala oběma partnerům. Každý může preferovat jinou polohu spánku a jinou tvrdost matrace. Řešením je pořízení kvalitní ortopedické levné matrace 1+1, kde za cenu jedné matrace dostanete dvě. Většinou jsou matrace využitelné oboustranně a mají na každé straně rozdílnou tuhost, takže si vy i vaše partnerka můžete vybrat, kterou stranu budete používat.

Další výhodou matrace z paměťové pěny je, že je můžete použít na všechny druhy roštů, takže kvůli pořízení nové matrace nebudete muset kupovat i novou postel. Hodí se jak na lamelové rošty, tak i na pevné, dokonce i na desky. Na pružném podkladu zvýšíte nosnost matrací, protože lamelové rošty odpruží část váhy a tím je matrace méně namáhána.

Matrace z paměťové pěny jsou většinou také opatřeny snímatelným a pratelným potahem. Toto ocení především alergici, protože díky tomu je jednodušší bojovat s alergií na prach a na roztoče. Stejně tak tuto výhodu ocení i rodiče a majitelé domácích mazlíčků. Po těžkém dni v práci není nic lepšího než si lehnout do čisté voňavé postele a pořádně se zachumlat do peřiny.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.