Vyberte možnost Stránka

Nezapomínejte na pánské tašky! Jsou nositelem praktického stylu

Nezapomínejte na pánské tašky! Jsou nositelem praktického stylu
Rate this post
!AdSense – before contentMnoho mužů má pocit, že s taškou by vkročili na dámské území. Tak to ovšem není. Jde o doplněk, který nabízí další budování vlastního praktického stylu oblékání na každý den.

Muži se o tašky začali zajímat ve chvíli, kdy zjistili, že nacpané kapsy kalhot nebo bund nejsou ani sexy, ani pohodlné a rozhodně ne stylové.

Doplněk o vás vypovídá vše – dejte si s výběrem záležet!

Po počáteční nervozitě při nošení, se tašky  pro muže staly moderním doplňkem, který se od ostatních doplňků nijak výrazně neliší. Stejně jako hodinky, kravata, motýlek nebo opasek, i taška je ukázkou finančního statutu a především vašeho vkusu. Kterou vyberete vy?

Ženy mají tisíce kabelek, muž si vystačí s jednou – bussiness taškou

sammons-3

Praktický crossbody model na notebook nebo ipad od značky Sammons, Foto: E-shop Bagisimo.cz, cena 2 799,-

Výběr není složitý, jde o to najít ten správný design, velikost, materiál…

Existuje celá řada tvarů a materiálů, z nichž ne všechny jsou dobrou volbou. Mezi takové patří barevné “cosi“ z nylonu a s přezkami z plastu, čemu se vyhněte obloukem nebo to kupte svým dětem do školy. Zaměřte se na kožené jednobarevné kombinace, které jsou prostě dokonalým doplňkem.

Se správně zvolenou taškou nebudete vypadat zženštile, nýbrž dokážete svou mladistvou a praktickou mysl, jenž vám dovolí mít volné ruce – při telefonování, pití nápoje nebo výměně čísla s příjemnou kolemjdoucí slečnou.

Co se barevného zpracování týká, na příchod léta se připravte volbou světlejšího modelu. Tmavší odstíny využijete zbylé měsíce roku. Barva by měla dobře kombinovatelná s vaším šatníkem.

sammons-2

Pánská kožená taška značky Sammons k nošení do ruky nebo přes rameno, Foto: E-shop Bagisimo.cz, cena 2 699,-

Business tašky jsou nejprodávanější – Povíme vám, proč!

Jde o nejrozšířenější typ tohoto doplňku. Jakmile držíte hladkou, business tašku v černém nebo hnědém provedení, nikdo nebude na pochybách, že jste úspěšný pracant. Taška se vám bude hodit nejen na přenášení notebooku, jde také o užitečný prostor na papíry, poznámky, diář, pracovní dokumenty atd.

sammons-1

Praktický kožený model od značky Sammons na notebook, Foto: E-shop Bagisimo.cz, cena 2 249,-

Je dokázáno, že pracovní taška působí v rukou muže jako lovící zbraň. Ženy vás budou vnímat jako člověka, jenž se zvládne postarat o ně i rodinu. Díky “pouhé“ tašce zapůsobíte na pravěkou touhu žen být zabezpečovány a pod ochranou.

Dáte tomuto doplňku šanci? Nebo už má taška ve vašem šatníku místo dlouhou dobu? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.