Vyberte možnost Stránka

Boty na podpatku i pro muže?

Boty na podpatku i pro muže?
Rate this post

Boty jsou nedílnou součástí naší image. Stejně jako oblek šitý na míru či kabelka o nás ledacos vypovídají. Dokonalé boty můžou být naší vášní, potřebou i nutností. Ženy utratí ročně za boty desetitisíce, někdy dokonce i více. Lidé botami vyjadřují své nálady, postavení, ale také vkus. Boty o nás mohou říct opravdu vše, možná víc, něž bychom sami chtěli.   

Co o ženě prozradí lodičky na vysokém podpatku? Chce ukázat svůj sexappeal, svou vášeň, své nádherné nohy… a také chce být vyšší.

A jak je tomu u mužů? Co o nich vypráví jejich boty? Jsou důkazem jejich postavení a úspěchu stejně jako drahé hodinky, značkový oblek či luxusní vůz. Ale co boty na podpatku? Možná se budete divit, ale výška hraje u mužů
v celkovém dojmu tu největší roli. Obzvláště, pokud chce muž udělat dojem na ženu, být respektován v pracovním kolektivu nebo se cítit doslova silnější v kramflecích na důležité obchodní schůzce.

Být nenápadně vyšší, a přitom opravdu vyšší. Právě proto přišla společnost PAT SHOES na trh se zvyšujícími botami pro muže. Jsou elegantní, pohodlné a zvyšující „podpatek“ je dokonale skryt.  Každý muž je díky nim náhle vyšší až o 7 cm. Modely PAT SHOES se navíc hodí k obleku, na vycházku nebo také na sport.

Jak říká majitel společnosti PAT SHOES Patrik Toman: „Naše klientela je zejména pánská. Nabízíme boty pro volný čas, k obleku anebo také sportovní obuv. Dokonce můžeme ušít i boty přímo na míru. Zvyšovací boty se poslední dobou staly součástí individuální image. Nosí je spousta herců, byznysmenů či politiků. Mají k tomu stejný důvod, jako třeba vzít si kravatu nebo oblek. Dokonce si u nás kupují boty i muži, kteří mají nad 180 cm. Prostě chtějí být ještě vyšší. Plánujeme i zvyšovací obuv pro ženy, které chtějí být vyšší, když zrovna nemají podpatky.“

Pro všechny, kdo chtějí mít stylovou image a zároveň mít o pár centimetrů navíc jsou tu boty od společnosti PAT SHOES. Na jejich novou letní kolekci se můžete podívat zde.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.