Vyberte možnost Stránka

Náramkové hodinky Invicta patří k nejoblíbenějším americkým značkám. Poznejte jejich kvalitu a dokonalý design i vy

Náramkové hodinky Invicta patří k nejoblíbenějším americkým značkám. Poznejte jejich kvalitu a dokonalý design i vy
Rate this post

Jestliže si chceme koupit náramkové hodinky, očekáváme od nich skvělou funkčnost, vysokou životnost, detailní a dokonalé zpracování, a když se dají kombinovat s různým stylem oblečení, jde o přidanou hodnotu, která není samozřejmostí. U náramkových hodinek Invicta s tímhle vším můžete bez obav počítat.

Léty prověřená kvalita i krásný design

Invicta hodinky jsou mezi lidmi velmi oblíbené. Společnost, která je vyrábí, byla založena již v roce 1837 ve Švýcarsku. Léta zkušeností i zdokonalování ve výrobě umožnili ruku v ruce výrobu hodinek nadprůměrné kvality, jež se chlubí cenou dostupnou i pro běžnou populaci. U mnoha modelů vás doslova okouzlí jejich precizní a krásný design, ale také zajímavé prvky, jako třeba použité safírové sklo, automatické mechanismy nebo vysoká úroveň voděodolnosti. Značka Invicta se dnes řadí do popředí mezi výrobce, přinášejí na trh hodinky pro potápěče.

Zajímavé a spolehlivé Invicta pánské hodinky

Pokud si chcete vybrat hodinky pro muže, nabízí Invicta pánské hodinky v několika stylech. Mohla by vás oslovit např. řada Invicta Speciality, která je tím pravým pro muže holdující městskému designu či ležérnímu stylu. Výborně se kombinují s elegantním oblečením, ale také v okamžiku, kdy si obléknete ležérní či částečně sportovní oblečení, v němž se chcete při toulkách městem nebo nákupech cítit pohodlně.

Jestliže hojně sportujete, nepřehlédněte kolekci Corduba. Tady Invicta vsadila na kontrolu časů sportovních výkonů, které chtějí znát všichni, kdo se věnují tréninkům nejen v ideálních podmínkách. Jsou vyrobeny z nerezové oceli a mají vysokou voděodolnost. Proto je často kupují sportovci provozující vodní sporty, potápění nebo speleo výpravy.

Jemnost, hravost i elegance, stačí si vybrat

Invicta ženské hodinky taktéž nezůstávají pozadu. Nadchnou ženy milující třpyt a lesk, netradiční vzhled nebo kladou důraz na detail. Precizní zpracování a design můžete očekávat u hodinek elegantních, ležérních i sportovních. Ať už se zaměřujete na ciferník, nebo chcete specificky působící řemínek, hodinky nenápadné nebo naopak dominující vašemu outfitu, zajisté si vyberete.

Podívejte se na stránky hodinkovna.cz, kde můžete Invicta hodinky koupit pro muže i ženy. S kvalitou budete zaručeně spokojeni.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.