Vyberte možnost Stránka

Jak sbalit holku na oblečení? Jde to vůbec?

Jak sbalit holku na oblečení? Jde to vůbec?
Rate this post
!AdSense – before contentTaké vám přijde, že lépe oblečení muži to mají s ženami snazší? Nemůžeme úplně přesně říct, zda stylové oblečení zajistí úspěch při balení ženy, ale s jistotou potvrdíme, že určitou pozornost si svým dobrým stylem oblékání získáte. Na dobrý první dojem si zakládají i muži na Jiskření.cz

Cenné body za oblečení se při balení žen se hodí!

Obsah článku

Ženy milují muže!

Více pak muže dobře oblečené, kvalitně oblečené a vkusně oblečené.

Je toho ale mnohem více, co ženy u svého protějšku vyžadují a na čem trvají. Čisté oblečení a kombinování správných barev a vzorů je nutný základ.

Muž, který boduje u žen

Takový správně oblečený muž vypadá na první pohled upraveně, vkusně a je sám sebou. Nejde totiž jen o to, aby se chlap navlékl do drahého tmavě modrého obleku, nebo obepnutého trika bez vzoru.

Vlastní styl u žen vysoce ceněný, o to více, když jde v souladu s trendy a aktuální módou. 

Je jasné, že ne každému padne černý blejzr a polobotky, ne všichni se cítí v bílém triku a trhaných džínsech, ne všichni vydrží (i když v perfektně padnoucím) obleku. To by si měl muž ujasnit!

Mnohdy sbalíte nejvíce žen v oblečení, ve kterém se cítíte nejvíce pohodově. A nevadí, že nejde o nic extra drahého nebo extravagantního.

jak-sbalit-holku.1

Sladěný outfit a upravený účes je dvojka, se kterou zabodujete v každém případě! Foto: iamgalla.com

Držet si jednotný styl oblékání

Hlavně se nesnažte kombinovat různé styly. Když jeden den budete za elegána, druhý den dáte přednost módě z ulice a třetí rande budete ten kluk od vedle, co nesundá tenisky z nohou, svou partnerku tím dost zmatete.

Noste to, co o vás určitým způsobem něco vypovídá. V životě jste jeden člověk, zastupujte i v módě pouze jednu osobnost – která se postupem času přirozeně vyvíjí a mění. 

jak-sbalit-holku-na-obleceni

Detaily, které rozhodují

Zapůsobit můžete dobře i zdánlivě nepodstatnými módními maličkostmi:

  • čisté, nové boty (je jedno, zda nosíte tenisky, semišové polobotky, loafers…)
  • vyžehlené triko/košile
  • vyprané oblečení
  • nápadité doplňky (působivá časomíra, náramek, pěkný pásek…)
  • parfém (ne moc silný, sladký ani mentolový, je nedílnou součástí působivého outfitu)

Samozřejmostí je upravený účes, vousy, čisté nehty… a bacha na zpocené koláče v podpaží!

Pokud se některá část vašeho outfitu náhodou nepovede přesně podle vašich představ, věřte, že vám to projde! Už jenom proto, že jste prostě muž.  

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.