Vyberte možnost Stránka

Hodinky a správná ruka – Jak nosit svou kvalitní časomíru?

Hodinky a správná ruka – Jak nosit svou kvalitní časomíru?
Rate this post
!AdSense – before contentPravidla nošení hodinek spíš opomíjíte? Sepsali jsme pár (snad užitečných) pomůcek, které vám ukáží cestu, jak hodinky nosit.

Nějaké hodinky vám na ruce skoro vždy “lítají“, ale berete je spíš jako předmět s funkcí než součást vašeho stylu?

Začněte se o pravidla nošení a doporučení, jak na hodinky, zajímat. 

Nad některými se pozastavíte, jiná přijmete za své a některá hodíte za hlavu.

A tak to má být. 

Obsah článku

Hodinky a správná ruka – která?

Poučka “hodinky jen na levém zápěstí“ je nesmysl!

Vždy noste hodinky na ruce, která je pro vás dominantnější, nebo na té,na níž je vám to příjemné a tak nějak přirozené. Často můžete narazit třeba na leváky, kteří nosí hodinky na pravé. Je to zcela osobní věc názoru, komfortu a vlastní potřeby. Možná se to někomu může zdát divné, ale to je asi tak vše, co s tím udělá.

Hodinky a příležitost – rozhoduje cena?

Cena (ať je sebevyšší) nedělá hodinky formálními. Za formální časomíru se dá označit ten model, který je analogový, designově jednoduchý, s přiměřeně velkým ciferníkem, v decentním kovovém (lépe zlatém) pouzdru a s koženým páskem – černým.

hodinky-spravna-1

Kombinujete je pánskými náramky? Foto: Pinterest

Hodinky a (uškrcené) zápěstí

V hodinkách, kterými nejde hnout a odkrvují vám prsty moc parády neuděláte. Stejně tak ani s časomírou, která vám lítá skoro k lokti. Hodinky by měly držet na místě, ale mělo by s nimi jít bez velkého odporu snadno otočit a nemáte po jejich sundání otlačenou ruku.

Jak moc viditelné hodinky?

V běžném postoji s rukama podél těla by hodinky měly být z většiny zakryté manžetou košile. S rukama vodorovně vůči zemi mohou vykukovat z půlky, víc to zvládne nosit s grácií jen málokterý muž.

Jak jste na tom s nošením hodinek vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.