Vyberte možnost Stránka

Jak nosit pánské náramky?

Jak nosit pánské náramky?
Rate this post
!AdSense – before contentPánské náramky jsou hitem letošního roku. Nosí se samostatně, ale stále více i spolu s hodinkami. Jak k této kombinaci přistupovat?

Jak nosit pánské náramky?

Zájem mužů o módu je s každým rokem o něco vyšší. Moderní muž dbá o svůj účes, pěstuje si vous a rovněž také věnuje pozornost posledním trendům v oblasti oblečení a doplňků.

Každý chlap si uvědomuje, že perfektní vzhled a osobní styl dokáže udělat divy nejen při hledání nové práce, nýbrž i při získávání srdce té pravé ženy. 

Jak si vytvořit vlastní charakteristický styl? Pomoc mohou maličkosti. Takové pánské náramky z minerálů jsou k upoutání pozornosti ideální.

Jaký náramek vybrat?

Zalíbil se vám nějaký ten pánský náramek z přírodního materiálu? Ať už půjde o kousek z hrubé kůže, dřeva nebo přírodních kamenů, můžete si být jistí, že bude slušet. Sportovněji založení pánové pak ocení i zdobení v podobě kovových přívěsků nebo korálků.

panske-naramky-jak-je-nosit-3

Nadcházející léto je pro koketování s pánskými náramky ideální období. Odkazuje na uvolněný styl květinových dětí. Foto: Pinterest

Souboj o vaše zápěstí

Trendem poslední doby je míchání pánských doplňků. Tedy vaše kvalitní a nemálo drahá časomíra se najednou o vaše zápěstí bude muset dělit. Elegantní hodinky, stejně tak i ty sportovní kombinování s náramky snesou, stejně ovšem myslete na to, že nic se nemá přehánět.

panske-naramky-jak-je-nosit-1

Čím víc náramků, tím víc trendy? Vaší zálibu v doplňcích se snažte krotit. Foto: Pinterest

panske-naramky-jak-je-nosit-5

Styl hodinek můžete vyzvihnout správně vybraným náramkem. Dejte si při nákupu náramku záležet! Foto: Pinterest

panske-naramky-jak-je-nosit-4

Užijte si dny volna a tepla. Pánské náramky podpoří pohodovou náladu. Foto: Pinterest

Módní horečka

Buďme upřímní. Pokud si už nějakou tu dobu ladíte svůj styl, je vám jasné, že být trendy a šik jde i bez zápěstí obaleného náramky. V případě, že si na nákupu náramků tak trochu “ulítnete“, můžete snadno dojít k image vetešníka. Proto nakupujte s rozmyslem a po částech. Zkuste si koupit jeden náramek a uvidíte…

panske-naramky-jak-je-nosit-2

Každá módní horečka jednou skončí. Pánské náramky jsou trendová záležitost, na kterou si po létě nejspíš už ani nevzpomenete. Foto: Pinterest

panske-naramky-jak-je-nosit-6

Trávíte dovolenou na jachtě? Pak vám na zápěstí nemůže chybět náramek s kotvou. Foto: Pinterest

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.