Vyberte možnost Stránka

Jak zvládnout vánoční večírek a neztrapnit se?

Jak zvládnout vánoční večírek a neztrapnit se?
Rate this post
!AdSense – before contentPřijít po vánočním večírku do práce se sklopenou hlavou není zrovna cool. Jak si ho pořádně užít a zůstat při tom králem večera? Čtěte naše tipy!

Vánoční večírek je forma poděkování od vašeho zaměstnavatele za vaši celoroční práci. Průzkumy ukazují, že Češi berou vánoční večírek jako nepříjemnou povinnost. Ale zkuste se podívat na toto „nutné zlo“ z té lepší stránky a dejte se do osobnějšího poznávání ostatních kolegů. Pozor, toto je párty, ale má i své hranice.

Obsah článku

1.Dresscode

Vždy se předem informujte, co si máte obléci. U společenských akcí to bude napsáno na pozvánce. U neformálních bez pozvánky to nejlépe bude vědět asistentka jednatele. Není nic trapnějšího, než přijít v džínách, když ostatní mají oblek.

 

2.S mírou

Na vánoční večírek berte Míru všude s sebou. Když bez Míry přijdete a odejdete, můžete se těšit na nekonečné příběhy o tom, jak jste tancovali u tyče s rozepnutou košilí, jak jste osahávali holku z obchodního a jak jste šéfovi s kuráží sdělili, co si o něm doopravdy myslíte.

 

3.Na tykačku

Osobnější rovina setkání svádí k tendencím začít si se všemi tykat. Dokud ale v pracovním kolektivu udržujete vykání, vyčkejte na vhodnou chvíli a dbejte zásad etiky. V případě muže a ženy nabízí tykání žena, v případě podřízeného a nadřízeného nabízí tykání nadřízený a v případě mladšího a staršího kolegy nabízí tykání ten starší.

 

4.Mějte se na pozoru

I v pracovním kolektivu se dají vytvořit kvalitní přátelské vazby, nikdy ale nezapomínejte na to, že mezi kolegy by se osobní vztahy tahat neměly. Neberte vánoční večírek jako místo, kde vypijete celý bar a sníte všechny zákusky („jen ať si to šéf zaplatí“) a kde se budete svěřovat s osobními problémy („všechno, co řeknete, může být použito proti vám“).

Chcete zažít legendární vánoční večírek, na který jen tak nezapomenete? Doporučte šéfovi eventovou agenturu a vyhněte se zoufalému postávání na baru. Dostanete nabídku s kompletním řešením místa, programu, technického zabezpečení, cateringu a dalších podstatných částí večírku.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.