Vyberte možnost Stránka

Jak jí potěšit šperkem aneb Dokonalý dárek pro přítelkyni!

Jak jí potěšit šperkem aneb Dokonalý dárek pro přítelkyni!
Rate this post
!AdSense – before contentChcete darovat šperk, který jí vezme slova z úst? Chcete jí věnovat něco netradičního? Věnujte jedinečnou perlu, která ohromí a vaší peněženku nezruinuje!

Klasické šperky jsou sice dárkem, který potěší každou ženu, ale pokud jí chcete ohromit, pak jí věnujte perlu přání! Nevíte, o co jde? Prozradíme vám to!

 

Perla přání ukáže opravdovost vašeho citu!

Pokud toužíte vyjádřit své city, ale nějak nenacházíte ty pravá slova, řekněte to dárkem. Diamant je žádaným, ale opravdová perla, to je skvost, který jen tak každá žena nemá! Obdarujte svou dlouholetou partnerku či přítelkyni právě perlou, kterou si dotyčná sama vyjme z lastury a vsadí do přívěsky z materiálu, který imituje bílé zlato. Dejte jí možnost nosit nad srdcem něco jedinečného, co jí připomene vás a vaši lásku.

 

Originalita, které jí dojme!

Velká gesta nejsou jejím ani vaším šálkem kávy? Potvrďte svá slova o tom, jak moc jí milujete či máte rád věnováním originální dárku, šperku, který roste po dobu 3-5 let v lastuře ústřice. Objednáním perly přání dostanete balíček, který obsahuje:

  • lasturu s dvoukarátovou perlou,
  • náhrdelník s přívěskem, do kterého se vyjmutá perla vloží,
  • malý nožík pro otevření lastury.

 

Jak bude perla vypadat?

To nikdo neví, až do doby otevření lastury ústřice. Vaše partnerka může dostat šperk v barvě bílé (znamená zdraví), krémové (štěstí), broskvové (láska), levandulové (moudrost) nebo zlaté (bohatství). A v tom je právě tkví jedinečnost tohoto dárku!

Obdarovaná osoba dostane unikátní perlu přání, která pro ní rostla 3-5 let. A v čem je to vyplněné přání? Kromě toho, že své milované splníte dětskou touhou mít vlastní perlu, může si také dotyčná při otevírání lastury něco přát. Myslíte si, že jde o reklamní tahák? Zkuste alespoň trochu věřit v nadpřirozené věci, vždyť Vánoce jsou přeci o malých i velkých zázracích!  Také v tom můžete vidět osudovou šanci, jak ukázat své partnerce, že si přejete, aby se jí vyplnilo vše, po čem touží a sní!

 
Kupte perlu přání zde

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.