Vyberte možnost Stránka

Jak prodat štěňata?

Jak prodat štěňata?
Rate this post
!AdSense – before contentNarodila se vaší fence štěňata, o která se nemůžete starat? Pak jistě řešíte, jak je v co nejkratším čase prodat. S tím vám pomůže inzerce na serveru Pejskař.cz!

Prodej psů může mít hned několik důvodů. Tím prvním je existence chovatelských stanic a profesionálních chovatelů, kteří se rozmnožováním dané psí rasy a jejím následným prodejem živí. Ale i ‘’normální’’ pejskař může prodej štěňat řešit, když se jeho fence narodí štěňata, o která s pak nemůže postarat.

 

Nešťastná životní situace

V životě pejskaře může nastat také doba, kdy není schopen se o psa, kterého má doma, postarat. Pak přichází buďto pomoc od rodiny, přátel či známých a nebo prodej pomocí inzerce psů.

 

Kde inzerovat?

Po oběhání všech svých známých a přátel přichází na řadu prodej ‘’cizím’’ lidem. Jak ale nabízet psa někomu, koho vůbec neznáte? Odpovědí je psí inzerce.

V případě, že chcete prodat pejska nebo štěňata, pak je tím nejlepším řešením inzerování v časopisech nebo novinách, ale největší prodejní úspěchy budete slavit na internetových serverech, které mají nějvětší návštěvnost i čtenost.

Právě volbou hojně navštěvovaného serveru si zajistíte, že váš inzerát ‘’zkoukne’’ velký počet lidí a tím tak vznikne mnohem větší možnost uskutečnění prodeje ve velice krátkém čase.

Skvělým příkladem je server specializovaný na inzerci a chov psů pejskař.cz, kde může bezplatně inzerovat osoba soukromá i chovatelská stanice. Inzerát je zobrazován po dobu dvou měsíců, po této době je smazán. Svůj inzerát můžete třídit podle individuálních kritérií.

 

Tip, jak úspěšně inzerovat a prodávat!

Pokud chcete možnost prodeje zvýšit, pak je nutné zvýšit efektivitu vaší inzerce. Ptáte se, jak? Svůj inzerát na serveru pejskař.cz můžete udržet nad všemi ostatními nabídkami tak, že ho ho budete stále “topovat“, a to pomocí SMS nebo zakoupením kreditu, získáte tak až 4 x větší šanci prodeje. Zaujmout může také prezentace vaší chovatelské stanice na daném webu.

 

Zásady inzerce

Při prodeji jistě toužíte zajistit štěňatům skvělý život. Aby bylo vaše přání vyslyšeno, je důležité věnovat pozornost, komu vlastně psa prodáváte. Během komunikace se nebojte zeptat, zda má daná osoba s chovatelstvím zkušenosti. Buďte si jistí, že pes bude v dobrých rukou, které mu zajistí dostatečnou péči a lásku. Informujte nového majitele o tom, jak se o zvíře starat, podělte se o své zkušenosti získané během chovu psa.

Máte s psí inzercí zkušenosti?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.