Vyberte možnost Stránka

Vlasy – Čím ženy rozhodně neoslníte!

Vlasy – Čím ženy rozhodně neoslníte!
Rate this post
!AdSense – before contentNejen vaše chování nebo oblečení, také účes dělá dojem na ženy. Zjistěte, s kterými účesy rozhodně pochvalu nedostanete!

Tisíc žen, tisíc názorů na pánské účesy, ale převážná většina nesnáší:

 

Obsah článku

1. Zakrývání ‘’plešky’’, maskování nedostatečné množství vlasů

V případě, že máte problém se ztrátou vlasů, pak tento problém nemaskujte známou ‘’přehazovačkou’’, díky které vypadáte spíše jako pitomec. Nejlepší možnou volbou v případě nedostatku vlasů jsou vlasové kúry nebo ostříhání se na krátko či do hola. Spoustu žen miluje hololavé muže!

 

2. Dlouhé vlasy

Dlouhé vlasy málokterému muži skutečně sluší. Pokud tedy máte dlouhou hřívu, kterou nosíte do culíku nebo rozpuštěnou, můžete očekávat pramalý zájem žen. Uděláte nejlépe, když si skočíte ke kadeřníkovi a necháte si udělat nějaký trendy kratší střih.

 

3. Různé dlouhé vlasy

Vrchní část hlavy nakrátko a na zátylku vlasy dlouhé po ramena. Tento dnes již retro střih je skutečně out a ženy jej označují za šílený!

 

4. Mastná ofina

Pro většinu žen je rovná a ještě ‘’lépe’’ mastná ofina v kombinaci s dlouhými vlasy varovným signálem, který je nutí otočit se k vám zády.

 

5. Culík nebo nedej bože copánek

Pokud si své vlasy smotáváte do culíku nebo copu, budete hledat obdiv ve svém ženském okolí jen velice těžko!

Jaký účes máte vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.