Vyberte možnost Stránka

Vousatou elegancí k povýšení a vyššímu platu? Víme, jak na to!

Vousatou elegancí k povýšení a vyššímu platu? Víme, jak na to!
Rate this post
!AdSense – before contentMakáte, dřete, ale povýšení a vyššího platu se stále ne a ne dočkat? Pomohu vám dosáhnout svých vytyčených cílů pomocí nového vzhledu.

Mezi námi muži, práce manažerů, ředitelů, obchoďáků, asistentů není žádný med. Těmto profesím je třeba věnovat 100% svého úsilí a ještě více času. Ale to nestačí, to je jen základ, kterým dojdete do poloviny cesty.

Máte-li být konečně úspěšným, chce to myslet i na svůj vzhled.

Pořád mě udivuje, kolik mužů na úpravu zevnějšku vůbec nedbá. Neupravený účes, nezastřižený vous. Přitom právě upravené vousy a vlasy mají velký podíl na pozitivním prvním dojmu.

Jak chcete přesvědčit své nadřízené o svých kvalitách, když se nedokážete uspokojivě postarat ani sami o sebe?

Druhou šanci nečekejte! Byznys prostředí je tvrdé

Máte pocit, že styl vousů a jejich úprava nemůže mít takový vliv na vaše podnikání? Sám jsem v tomto omylu žil poměrně dlouho a tak jsem byl i poměrně dlouho bit. než mi došlo, kde je problém, přišel jsem o hodně tučné provize a skvělé nabídky. Uvědomění bolelo, ale posunulo dál.

Naučil jsem se pravidla pro vlasový styling a jsem tak každé ráno v pohodě. 

Co se týká vousů, zvolil jsem jednoduchou údržbu, která mi dala možnost být perfektní na každém pracovním setkání. Břitva, štětka z jezevce a luxusní mýdlo je fajnová sestava, ale řekněme si na rovinu, že když cestujete, hotelový pokoj není pro tento způsob holení ideální místo.

Holící rituál z dob dávných si může moderní, věčně uspěchaný muž dovolit jen málokdy. Navíc, opravdu nejde přijít na schůzku s klientem pořezaný od břitvy.

Zastřihávač vousů byla má nejlepší investice!

Proto jsem si pořídil zastřihávač vousů s trojitou rotační čepelí pro přesný střih bez strachu z pořezání. Jednoduché i elegantní použití byly mé hlavní parametry výběru.

Se svým zastřihávačem vousů jsem schopný upravit několikadenní strniště i delší plnovous. Tvarovaná hlavice se dostane všude a zkrácení je tak otázkou pouhé chvilky.

Na noc dám zastřihávač vousů na nabíječku, ráno jej použiji na rychlé doladění svého vzhledu. Čištění zvládne tento přístroj sám díky funkci samočištění. Pro mě to znamená o starost méně a více času na vydělávání.

Pracovní úspěchy a stále plná peněženka výměnou za pořízení zastřihávače vousů je férová dohoda, co říkáte?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.