Vyberte možnost Stránka

Pravidla pro styling pánských vlasů – Naučte to zásadní a budete už vždycky v klidu!

Pravidla pro styling pánských vlasů – Naučte to zásadní a budete už vždycky v klidu!
Rate this post
!AdSense – before contentVstáváte a na hlavě máte jen cosi přeleželého, co nepřipomíná ten sexy nedbalý look ani zdaleka? Naučte se za pár minut styling vlasů, jenž se bude hodit vždy a pro každou příležitost!

Zjistěte, jak na úpravu vlasů? Jaké stylingové produkty používat?

Seznámíme vás s tím nejpodstatnějším, co se úpravy vlasů týká. Tak si to nenechte v žádném případě ujít!

Kadeřník dá účesu formu, vy ji jen udržujete

Moderní muži už si zvykli chodit ke svému kadeřníkovi pravidelně, v poslední době je trendem návštěva tzv. barber shopu (luxusního pánského holičství), kde se vám postarají o vaše vlasy i vousy. Navíc dostanete i panáka whisky a doutník pro zpříjemnění atmosféry.

Součástí služeb je tradiční holení břitvou, masáž hlavy, úprava kontur.

K domácí údržbě účesy budete potřebovat tyto nástroje

Kromě hřebenu a fénu by se mezi pánskými stylingovými nástroji měl objevit i kartáč na vlasy, kterým snadno dosáhnete kýženého vzhledu a tvaru účesu. Pokud si potrpíte na detail, jistě se vám bude hodit i žehlička na vlasy. Životnost úpravy vlasů zajistí malé množství gelu či vosku na vlasy.

Jen tak naokraj, nezapomeňte na pravidelné zastřihávání chlupů z nosu, uší a vytrhávání chlupů z místa mezi obočím. Bez toho by dokonalý účes ztrácel smysl.

Těchto pravidel se držte

d2390ac0d15b351b418cc0eb92f266caKrátké vlasy se nejlépe upravují s pomocí gelu. Gel propůjčuje krátkým účesům dostatečné zpevnění. Velmi důležité však je používat správné množství tohoto přípravku.

Dikobrazí ostny a „betonové“ účesy nejsou totiž právě teď v módě, in je být co nejpřirozenější. 

Pokud chcete, aby vám vlasy měkce splývaly, je tou správnou volbou vosk či pomáda. Ideální je, pokud navíc tyto přípravky i příjemně voní.

Na delší účesy není gel vhodný, protože vlasy po jeho nanesení ztuhnou a dají se jen obtížně upravovat.

Přirozený účes vytvoříte pomocí vosku nebo stylingového krému. Jakmile si na vlasy nanesete gel či vosk, opatrně s lakem na vlasy. Ačkoli lak vlasy zpevní, mohou po jeho použití vypadat také mastně a zplihle.

A jak si vlasy upravujete vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.