Vyberte možnost Stránka

Vaporizér, to není jen náhradník cigarety, ale také designový kousek

Vaporizér, to není jen náhradník cigarety, ale také designový kousek
5/5 - (1 vote)

Přešli jste z cigaret na vaporizér a užíváte si nové chutě a vůně, které vám tento důmyslný přístroj dokáže nabídnout? Možná jste také zjistili, že s vaporizérem vypadáte tak nějak lépe než s cigaretou. To ocení zejména ženy. Proti srsti tento fakt ale nebude ani mnohým mužům. Mnoho vaporizérů je navrženo s ohledem na estetiku a vyznačují se elegantním designem, který přitahuje pozornost. Díky široké škále dostupných stylů si snadno vyberete ten, který vyhovuje vašemu osobnímu vzhledu a vkusu.

Vaporizér vypadá lépe než cigareta

Co si budeme povídat, vzhled cigaret není nic moc a s léty se o mnoho nezměnil. Zato u vaporizérů dochází ke kombinaci pokročilé technologie a elegantního designu. Díky tomu mohou tato zařízení proměnit vapování v něco více, než jen zvyk. Většina vaporizérů umožňuje nastavit teplotu, což vám umožní přizpůsobit intenzitu vašeho vapování. Mnohé z nich jsou také vybaveny plnitelnými nádržkami na příchutě, případně bylinky, což vám dává možnost vytvářet jedinečné chuťové kombinace na míru. To vám cigarety nenabídnou.

Na designu záleží

Některé vaporizéry by navíc mohly být považovány i za módní doplněk. Díky dokonalému spojení vzhledu a funkčnosti můžete vypadat stylově, a přitom si užívat nejnovější technologické vymoženosti. Například vaporizér Pax 3 v designu burgundy se může stát malým šperkem v rukou elegantní dámy. Pax 3 blue ocean se zase postará o vzletný nadčasový vzhled pro muže nebo mladé chlapce. Díky tomu, že se vaporizéry dají pořídit v mnoha různých designech, vyberete si snadno takový, který vám vzhledově sedne k outfitu i vašemu stylu.

A co technologická stránka?

Vaporizér Pax 3 nabízí nejen atraktivní design, ale také mnoho nových funkcí. Největší novinkou je možnost ovládání pomocí chytrého telefonu. Pomocí jeho pokročilé aplikace si můžete stáhnout firmware a nastavit teplotu ve dvou stupních od 185 °C do 215 °C. Vybrat si můžete také z pěti různých vapovacích programů, které vám zpříjemní zážitek. Vaporizéry urazily dlouhou cestu od jednoduchých kuřáckých zařízení k módním doplňkům s pokročilou technologií. Ať už hledáte elegantní design nebo více funkcí, pro každého se najde ideální vaporizér.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.