Vyberte možnost Stránka

Tipy na dárky pro opravdové muže

Tipy na dárky pro opravdové muže
Rate this post

Dárky jsou věčné téma. Kupujeme je několikrát během roku a vždy dochází fantazie. Až budete mít někdy chvilinku, sedněte si s notýskem a propiskou a sepište si jména všech vašich blízkých a ke každému jménu si s předstihem přiřaďte seznam možných dárků. Nebude se vám tak stávat, že si budete lámat hlavu s tím, co komu pořídit.

Když si sednete a uděláte takový seznam, budou vám samy od sebe vyskakovat různé nápady. Ale v okamžiku, kdy takový seznam člověk nemá a potřebuje rychle něco vymyslet, nápady ne a ne přijít. Čím více se snažíme vymyslet super dárek, tím víc se nám nedaří vymyslet něco kloudného. Mimo to mít takový seznam je dobré i v tom, že si tam během roku můžete psát různé postřehy.

Například – všiml/všimla jsem si, že Tomášovi se líbí hodinky Zeppelin, zmínil se o tom v souvislosti s jeho kolegou, který je vlastní. Jen tak na okraj, tyto hodinky mají opravdu prvotřídní zpracování. Kolegovi se není čemu divit, dobrá volba nebo dárek.

Totéž platí o nějaké vůni parfému a dalších věcech, které člověk pronese jen tak. Všímejte si tedy těchto drobností. Člověk to kolikrát vyslyší, ale nezapamatuje si detaily. A co je zapsáno, vám může značně usnadnit vymýšlení dárků.

Dalším klíčem, který vám může usnadnit vymýšlení, je životní styl dotyčné osoby. Pracuje v kanceláři a chodí převážně elegantně oblečený? Sportuje, jezdí na kole, má rád turistiku? Nebo je to spíš klidný typ člověka, který si rád zaleze někam s dobrou knížkou? To vše vám usnadní výběr dárku. Pojďme se teď společně podívat na nějaké typy, které by mohly sedět do vašeho seznamu ke konkrétním osobám.

Obsah článku

Oblečení

Oblečením se nikdy nic nezkazí. Ať už je to nějaký stylový svetr, košile nebo tričko. Sportovec neohrne nos ani nad kvalitními ponožkami určenými pro sportovní aktivity. Vhodné mohou být i módní doplňky, jako je třeba kožený opasek. Poslouchejte, zapisujte a všímejte si.

Parfém

Parfémem se nikdy nic nepokazí. Minimálně jednu vůni má doma každý chlap. Aspoň pro určité příležitosti, které si to žádají. Někteří muži používají parfém denně, jiní příležitostně, ale přece. Od věci nebude občas mrknout na to, co používá nebo nenápadně hodit na toto téma řeč a zjistit, kterou vůni preferuje a honem si to zapsat. I kdybyste tento typ dárku měli kupovat až za několik měsíců. Vlastně je to tak i lepší. Na tento rozhovor si dotyčná osoba po týdnu už ani nevzpomene. Ale vy to budete mít zapsáno a nebudete stát u regálu s vůněmi a trápit se, který bude ten nejlepší. Půjdete na jistotu.

 

Hodinky

K velmi oblíbeným dárkům patří i hodinky. Dalo by se říci, že patří k těm nejoblíbenějším. Jestli to budou pánské hodinky Diesel nebo jiné, to záleží od vašich postřehů. Jiné hodinky bude preferovat typicky elegán a jiné sportovně založený muž. I když pravdou je, že i ten největší sporťák občas vyrazí do společnosti, pak určitě sportovní hodinky odloží a sáhne po něčem elegantním. A pokud se chystáte obdarovat opravdového milovníka sportu, vsaďte na inteligentní hodinky, které ukazují nejen čas, ale také udávají informace o spálených kaloriích, počet kroků nebo polohu na mapě.

Kniha

Ne každý chlap čte knížky, ale pokud ten, kterému chcete knihu koupit, čte, hoďte nenápadně očko na jeho knihovnu u něj doma. Případně opět najděte společnou řeč na toto téma a svůj poznatek si zapište. Rozhodně vybírejte kvalitní čtivo. A věřte, že kvalitní knihy nestojí stokorunu, navíc je to dárek, který mu zůstane mnoho let, ne-li celý život, když jej kniha opravdu zaujme a bude pýchou jeho knihovny. Do knížky můžete napsat ručně i věnování, aby si navždy pamatoval, od koho tak úžasný dárek má.

 

 

 

Zdroj obrázku 1: Mix Tape / Shutterstock.com

Zdroj obrázku 2: Kristini / Shutterstock.com

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.