Vyberte možnost Stránka

Bezpečné parkování u letiště Tuchoměřice. Tipy, kde zaparkujete za bezkonkurenční ceny

Bezpečné parkování u letiště Tuchoměřice. Tipy, kde zaparkujete za bezkonkurenční ceny
Rate this post

 

Parkování u letiště Tuchoměřice, je komfortním řešením pro všechny mimopražské cestující. Před odletem se nikdo nechce zbytečně stresovat, nebo plahočit s kufry přes půl republiky a následně bloudit v pražském metru. Místo toho bez obav přijeďte až na letiště vlastním vozem. Bojíte se, že je parkovné drahé? Vaše obavy jsou naprosto zbytečné a my vás o tom přesvědčíme. Přečtěte si, jak parkovat levně a hlavně bezpečně v těsné blízkosti letiště Václava Havla.

Obsah článku

Parkování u letiště vás rozhodně nezruinuje

Historky o předraženém parkování na letišti známe všichni. Stále existuje ještě docela početná skupina lidí, která by si raději dala vrtat koleno, než aby na letiště dojela vlastním vozem. Historky o několika ciferných sumách za týdenní stání nedají spát především starší generaci. Přitom najít bezpečné parkoviště za naprosto přijatelnou cenu už dávno není utopie, ale naprostý standard. Stačí si jen před odletem vyšetřit chvilku na malý průzkum trhu a sami hned zjistíte, že se u pražského letiště s levnými parkovacími místy doslova roztrhl pytel.

4 hlavní důvody, proč jet vlastním autem

  1. Cesta autem je bezkonkurenčně nejpohodlnější a nejrychlejší variantou. Spoje MHD odjíždějí na letiště v pravidelných intervalech, ale i tak existuje riziko, že naberete zpoždění, pokud uvíznete v zácpě, nebo nestihnete spoj.
  2. Pokud cestujete vlastním autem, můžete si zvolit optimální časovou rezervu, která vám vyhovuje.
  3. Po únavném letu nemusíte čekat na spoj ani přestupovat. Sednete do auta a hned můžete odjet domů.
  4. Cesta vlastním autem je ideálním řešením pro rodiny s malými dětmi nebo cestující s domácími mazlíčky.

Mohlo by vás zajímat

Pro tranzit na letiště můžete využít i taxi služby. Nicméně i přes obrovskou snahu pražského magistrátu vymýtit podvodné praktiky některých taxikářů, se vám může stát, že taxikář nastaví na trasu na letiště předraženou taxu.

Jak vybrat nejlepší parkoviště

Konkurence je obrovská, takže určitě máte z čeho vybírat. Pokud chcete najdete v různých diskuzích dokonce i doporučení na odstavná místa, kde nezaplatíte vůbec nic. Nejčastěji to jsou klasická ale málo využívaná parkovací místa v okolí autobusových zastávek, před obytnými domy nebo v blízkosti kancelářských budov. Nejedná se tedy o privátní parkoviště. Pokud se rozhodnete na těchto místech parkovat a ověříte si, že místo není rezervované, můžete do toho jít. Ovšem s vědomím, že dlouhodobé stání na nehlídaném parkovišti bývá rizikové. Odstavené vozidlo s cizí značkou je pro zloděje velké lákadlo. Je na vás zhodnotit míru rizika, zda se vám to pro pár ušetřených stovek vůbec vyplatí. Vyřizovat náležitosti ohledně vykradeného nebo ukradeného auta, není ideálním koncem příjemné dovolené.

Na co se zaměřit při výběru parkoviště?

  1. Parkoviště by mělo být oplocené, vybavené kamerovým systémem a nepřetržitě hlídané ostrahou.
  2. Samozřejmostí je tranzit od auta na letiště a zpět.
  3. Možnost rezervace online s platbou až na místě.
  4. Nabídka dalších doplňkových služeb (autoservis, myčka atd.).
  5. Zajištění dětských autosedaček.
  6. Individuální ceníky pro dlouhodobé stání.

 

Parkování u letiště není jen výsadou pro VIP cestující.

Soukromá parkoviště v současné době nabízejí nejen stání, ale i další služby, které zpříjemní váš tranzit.

Parkujete na letiště pravidelně? Vyhovuje vám nabídka služeb, nebo byste ji rozšířili?

Pokud máte chuť, podělte se s ostatními čtenáři o vaše osobní zkušenosti.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.