Vyberte možnost Stránka

Kam vyrazit? Máme tip na luxusní hotel v Ostravě

Kam vyrazit? Máme tip na luxusní hotel v Ostravě

Plánujete cestu do Ostravy, ale nevíte, kde se ubytovat? Nechcete se splést a vybrat výborný hotel, kde si užijete klidný víkend, pracovní pobyt či využijete místní prostory pro svatbu. Možností je celá řada a pro všechny může výborně posloužit daný hotel. V článku najdete doporučení na luxusní hotel v Ostravě jen pár minut od centra.

Příjemné ubytování

Předností hotelu Ostrava jsou krásné a moderní pokoje. Celkově jsou všechny interiéry laděny s citem pro útulnost. Součástí hotelu je nejenom ubytování, ale také restaurace, wellness a bowling. Jistě potěší i vinný sklípek či fitness centrum. Nechybí ani kvalitní Wi-Fi připojení a přilehlé parkoviště. Nejlepší představu o vybavení, interiérech a místní atmosféře si uděláte při osobní návštěvě, ale pro začátek postačí prohlédnutí webové prezentace, kde si rovnou můžete rezervovat termín pro vlastní návštěvu. Ve prospěch hotelu hovoří i získané ocenění Hoteliér roku 2015.

Vychutnejte si jídlo ve výborné restauraci

Pro maximální zážitek z místa, které navštívíte, nesmíte vynechat restauraci. Když je navíc restaurace Ostrava součástí hotelu, není co řešit a vypravit se na dobré jídlo je otázkou pár minut. Vyladěné menu od šéfkuchaře představuje vytříbenou kombinaci chutí a stylů, kdy je každé jídlo malým uměleckým dílem.

Pro romantický víkend i firemní teambuilding

Prostory luxusního hotelu Ostrava nabízí ideální podmínky pro příjemně strávený čas. Luxusní restaurace Ostrava pravidelně připravuje chutné polední menu. K dispozici je také venkovní terasa pro grilování či salonek pro soukromé oslavy a jako zázemí pro hostinu během svatby. Díky širokému množství aktivit, luxusní útulné atmosféře a velmi dobré lokalitě kousek od centra Ostravy jde o hotel, který splní všechna vaše očekávání v jakékoliv situaci.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.