Vyberte možnost Stránka

Nejkrásnější ostrovy Norska – Poznejte Lofoty, Vesterály a Senja

Nejkrásnější ostrovy Norska – Poznejte Lofoty, Vesterály a Senja
Rate this post
!AdSense – before contentVyrazte na poznávací zájezd a zažijte dobrodružství na nejkrásnějších ostrovech severní polokoule. Čeká vás nejen velrybí safari!

Dovolená Norsko dá létu 2016 jiný směr!

Severní polokoule má pro vás přichystané nové zážitky, nedotčenou přírodu a dokonalé dobrodružství, na které už nepřestanete nikdy vzpomínat.

Aktivní dovolená na severu

Opravdu chcete proležet své dny volna na pláži Chorvatska? Není čas vyzkoušet něco nového, odvážit se na jiná místa, prožít tu (životní) cestu, o níž jste snil už jako malý kluk?

Nejkrásnější ostrovy Norska jsou drsnou a krásnou oblastí, věřte, že z dovolené zde budete nadšení vy i celá rodinka. A užijete si i zasloužené teplíčko. I když se souostroví nachází daleko na severu, díky Golfskému proudu jsou zde v létě příjemné teploty dosahující 25 stupňů Celsia.

Co vás čeká a nemine?

Lofoty, Vesterály a Senja jsou právem považovány za to nejkrásnější, co severní polokoule nabízí. Mezi hlavní lákadla patří fenomén Půlnoční slunce, což je neobvyklý jev, jehož se stanete svědky právě na severu Skandinávie. Půlnoční slunce je součástí polárního dne, kdy je slunce mezi východem a západem viditelné 24 hodin.

Na seznam nezapomenutelných zážitků dovolené v Norsku pak jistě připíšete i legendární plavbu Hurtigruten do Trollfjordu, během níž a návštěvy rybářských vesniček “načuchnete“ nepopsatelnou atmosféru dávné doby patřící drsným Vikingům.

Historii odvážných a bojovných Vikingů vám pak přiblíží i autentické muzeum Lofotr Viking Museum.

Zaručeně na vás zapůsobí také Magic Ice Gallery a Lofotská katedrála, která je největším kostelem na Lofotách a pojme až 1200 návštěvníků.

whale6_large

Každý, kdo se rozhodne strávit svou dovolenou v Norsku ale přímo lačně očekává moment, kdy zahlédne velryby. V rámci Velrybího safari se lodí dostanete do míst, kde tyto mořské velikány jistě uvidíte a budete-li mít štěstí zahlédnete i vorvaně, kosatky a delfíny.

Chcete navštívit nejkrásnější ostrovy za polárním kruhem? Zjistěte vše podstatné na dovolenanorsko.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.